Denon AVR 1312 i co dalej.

bystry1975

New member
Zostalem posiadaczem Denon-a AVR-1312.Do tej pory uzywalem wzmacniacz 5.1 Harman Kardon AVI 100 i Eltax-y Universe.Po zmianie napedu glosnikow jakos dzwieku jest o 3 klasy wyzsza(o ile tak mozna powieziec)Wiem,ze aby w pelni wykorzystac potencjal tego ampli. musze zmienic kolumny.Z roznych powodow nie mam zbytnio mozliwosci odsluchu kolumn o jakie mi chodzi,wiec chcialbym sie oprzec zupelnie na waszych opiniach i sugestiach.Mialem okazje odsluchac kolumny Wharfedale diamond 8.4 z jakims onkyo z najnizszej polki.Dzwiek byl bardzo wyrazny i dynamiczny(do porownania mialem oczywiscie tylko moje Eltax-y)
Pokoj w ktorym to bedzie gralo 5mx3,5m przy dluzszej scianie stoja fronty.Nie ma zadnych mebli procz kanapy i stolika.Tv i ampli zabudowane w scianie.
Slucham duzo metalu(Slayer,Sepultura),Faith No More,Troche elektroniki oraz soundtrack-i z filmow np.300-stu.Ogolnie 70% stereo reszta KD.Chce kupic kolumny z niskiego pulapu cenowego.Nie bede plakal kiedy za rok czy poltora bede sprzedawal ten sprzet ze strata zmianiajac na lepszy(wtedy tez na pewno bede robil odluchy)Najchetniej chcialbym kolumny z basreflex-em z przodu z racji tego,ze beda staly ok.40 cm od sciany.Jednak nie jest to koniecznosc.Moge tez kupic tylko same fronty(reszta pozniej)Uzywki tez jak najbardziej sa w opcji.
Zestawy,ktore wam podam pokazy jaka kwote chce wydac.
-Koda AV 702 v3. 5.0
-Yamaha NS50 5.0
-Jamo S 506 5.0
-Koda CV 65 5.0
-Koda CV 20 2.0
Bardzo chetnie poznam Wasze opinie na temat ww.zestawow i sugestie na temat innych.
Pzdrw!
 

bystry1975

New member
Rozumiem Blackninja,ze na kode szkoda w ogole pieniedzy.Tak nawiasem pochodze z Olsztynka a uczylem sie w TK przy Sikorskiego,ale teraz jestem w Bielsku-Biala.
Pzdrw!
 
Do góry