DEKODER N-ka

portos2

New member
Witam

Czy różnią sie dekodery N-ki

A) dekoder HD z cyfrową nagrywarką
B) turbodekoder HD z cyfrowa nagrywarką

Ten drugi ma wiekszy dysk, podobno jest szybszy i dodatkowo ma gry YouTube

czy są jeszcze jakieś inne różnice - najbardziej intersuje mnie czy oba dekodery tak samo będą radziały sobie z sygnałem SD - czy może ten nowszy lepiej radzi sobie z sygnałem SD - zależy mi na dobrym sygnale SD
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Turbodekoder HD ma inną grafikę menu - epg itp , YouTube, Allegro, Gry, 500 GB dysk, PVR, lepszy program TV.

Wcześniej miałem biały dekoder, teraz mam turbo i różnicy w obrazie nie widać soft działa płynie :)
jakieś jeszcze pytania :)? pisz;]
 

Horch

New member
Turbo

Witam,
Mam kilka dodatkowych pytań dotyczących turbo
Jak miałem biały dekoder w pokoju panowała cisza :) teraz mam czarny z 250gb od roku i jestem niezadowolony z pracy twardego dysku. Czy turbo jest cichy czy też słychać pracę twardego dysku.
interesuje mnie praca turbo jak jest wyłączony oraz po kilku godzinach oglądania.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam,
Mam kilka dodatkowych pytań dotyczących turbo
Jak miałem biały dekoder w pokoju panowała cisza :) teraz mam czarny z 250gb od roku i jestem niezadowolony z pracy twardego dysku. Czy turbo jest cichy czy też słychać pracę twardego dysku.
interesuje mnie praca turbo jak jest wyłączony oraz po kilku godzinach oglądania.

Pewnie masz recorder z serii BSLA, taki z wiatraczkiem z tył obudowy. One faktycznie były głośne. Recorder turbo (seria CLRA) ma kompletnie inny sposób mocowania dysku. Jest wielokrotnie cichszy.
 

Max78

New member
nbox Recorder/Turborecorder - HDD i tak przez sporą część czasu pracują i nieco hałasują głowicami.
Jeśli nie nagrywają programu, to zwykle zapisują dane przesyłane przez operatora - VoD, soft, f-ry, inne śmieci, którymi nas raczy operator :)
Mam 'to-to' w sypialni, a że sen mam czujny, to wiem :)
 
Do góry