Dekoder Android Tv i telewizja satelitarna?

justine

New member
Hey. Z racji tego, że nie mam Smart TV chciałabym zakupić jakiś dekoder z Androidem, tak by móc odpalić na telewizorze netflixa czy YouTube chociażby. Polecacie jakis szczególnie?
Właściwie mam też drugie pytanko.. bo zastanawia mnie czy jest dekoder który rozszerzy mój tv o opcje smart a dodatkowo posłuży jako dekoder telewizji satelitarnej? Nie mam pojęcia czy jest takie urządzenie na rynku. A jeśli jest to czy sprawuje się równie dobrze co oryginalne dekodery od Polsatu czy Canal. 4 piloty stoliku to ciut dużo ;p
Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Gie

Member
Bez reklam
Wg. niepotwierdzonych informacji Platforma Canal+ może wprowadzić dekoder sat na Androidzie. Pewnie do końca roku wyjaśni się czy coś z tego będzie.
 

justine

New member
A Xiaomi mi box s? Wydaje mi się, że jest najpopularniejszy. Przynajmniej najczęściej wyskakuje. Kosztuje w RTV euro 299zl. Będzie dobrym wyborem?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

latonio

Member
A Xiaomi mi box s? Wydaje mi się, że jest najpopularniejszy. Przynajmniej najczęściej wyskakuje. Kosztuje w RTV euro 299zl. Będzie dobrym wyborem?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Mam i jestem zadowolony. Działa Netflix, YT i wiele innych. Dziś uaktywniłem Canal+ (nową usługę). Polecam.
 
Do góry