d-sub -> dvi (hdmi)

adam030

New member
witam
posiadam tv LCD JVC 37G80 ... posiada on wejscia HDMI
chce podlaczyc do niego lapka ktory posiada wyjscie d-sub
pytanie - czy to bedzie dzialalo po zastosowaniu przejscia na kablu ?
mam na mysli takie przejscie: http://www.nokaut.pl/akcesoria/przejsciowka-hama-d-sub-dvi.html
a potem zastosowac przejscie z dvi na hdmi
?????
chyba ze istnieje mozliwosc podlaczenia d-sub -> component ?

jak to zrobic zeby dzialalo? bo nie bardzo mnie rajcuje podlaczenie lapka do tv za pomoca s-video.

pozdrawiam
 

timbot

New member
Bez reklam
witam, nie nie bedzie dzialalo, nie wgłębiając się w szczegóły
a nie masz wejscia d-sub w tv?
istnija przejsciowki d-sub component, ale takie podłączenie, choć możliwe wymaga bardzo wiele kombinowania z rozdzielczościami w kompie i wcale nie daje dobrej rozdzielczosci i jakości...
dodano: podłączenie s-video chociaz najgorsze, to daje ci gwarancje, że bedzie w ogle działać, a zastosowanie d-sub -> componen(nawet gdyby udalo Ci się odpalić, do czego bedzieszz musial sobie z jakimś dodatkowym softem radzić) nie da wcale większej rozdzielczości niż s-video

dodano znowu:
niestety mając alternatywę, pozwalajaca przejsc z d-sub na hdmi:
http://www.hdinterconnects.com/index.php?main_page=product_info&products_id=42
to i tak pozostaniesz przy s-video :)
 
Ostatnia edycja:

adam030

New member
no to nie sa dobre informacje :/
nie mam wejscia d-sub w tv...i wlasnie sobie uswiadomilem ze s-video tez nie mam ;)

dzieki
 

adam030

New member
no nie do konca ... poprostu kupie lapka z wyjsciem HDMI ... co prawda nie takiego jak sobie upatrzylem wczesniej...ale co zrobic ;)
 

timbot

New member
Bez reklam
wiekszość nowych lapków ma wyjścia dvi, ono Ci wystarczy (z przejściówką dvi->hdmi, którą dokupić będziesz musiał), pod warunkiem, że w tv przy wejściu hdmi masz również wejście dzięku pc (zazwyczaj jest ono na wtyczkę mini jack) - wtedy obraz będzie z dvi szedł na hdmi, a dzwiek do tv osobno (z wyjscia audio stereo w kompie na wejscie audio stereo w tv)
możesz w instrukcji sprawdzić czy jest rozdział podłączenie pc
 
Do góry