Czym wyslac ekran ponad 3m dlugosci

RwVision

New member
Witam

Tak jak w temacie - czy ktos juz wysylal, badz ma namiar na firme kurierska, ktora przesle paczke o wymiarach 320x15x15 cm i w rozsadnej cenie?

Dhl, dla zwyklego klienta zaproponowal mi 615zl, lm logistics ponad 250 netto
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Siódemka, Schenker - kiedyś wysłano mi 2.5-3 m rurki, koszty były normalne, ok 30 zł, ale materiał był lekki - alu. Pamiętam, że sprzedawca właśnie doradzał tylko te firmy i mówił, że wysyła tylko nimi, bo jako jedyne miały normalne koszty. Ekran jednak swoje waży.
Żeby niebyło, że reklama, popytaj, bo nie wiem jak to jest teraz. :D
 
Ostatnia edycja:

RwVision

New member
Panowie, niestety ale wszystkie "normalne" firmy kurierskie maja przesyłki dłużycowe DO 3 metrów.

Pytając bezpośrednio firmę, która wysyła ekrany, podali mi, że wysyłaja DHL'em i kosztuję ich to około 200 zł netto (dla pojedynczego klienta przypominam 615zł...)

Jednak udało mi się w końcu znaleźć firmę -Zlapkuriera, która ma podpisaną umowę na przesyłki DHL Long - paczka nie musi być pakowana w karton (czego WYMAGAŁO lmLogistics) oraz obsługuje długości do 4 metrów.

Koszt wysłania mojego ekranu - podałem 320x30x30 cm i 20kg wagi to 145-155zł.

Kurier dziś zamówiony, umówiony na wtorek - dam znać czy wszystko poszło sprawnie, chociaz DHL przywoził mi ten ekran z Niemiec i było wszystko ok.

Dla mnie to ważna informacja, może komuś się jeszcze przyda.
 
Do góry