Czym w nowych telewizorach Panasonic chce zaskoczyć użytkowników - cz. II ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ponieważ wojna nowych modeli na rynku rozpoczyna się od marca to producenci przygotowują broń, aby wygrać miejsce w naszym salonie.
018__MG_2419.jpg



Panasonic w tym roku zaprezentuje nowe rozwiązania z następujących technologii w dziedzinie
plazm :
1. Ultra Fast 2500 Hz Focused Field Drive Ma to zwiększyć szybkość ruchu fosforu dla lepszej wydajności.
2. Infinite Black Obraz z Jasnej Panelu Nowy filtr na ekranie dla zwiększenia kontrastu o 50% w porównaniu z modelami z ubiegłego roku.
3. Podświetlenie komórkowe z miejscowym wygaszaniem w 24,576 krokach
007__MG_2425.jpg


Wszystko to jest sterowane i przetwarzane przez nowe chipy procesora czyli inteligentne systemy VIERA ENGINE PRO.
Oczywiście za każdym razem słyszymy te same opowieści że teraz to już będzie znacząco zwiększona wydajność .Na razie nie potwierdzały to nasze testy.
015__MG_2441.jpg


Pomimo tego producent poprawia obraz Plazm i obiecuje ewolucję i spektakularną poprawę.

Seria VT50 wyjdzie w tym roku w przekątnych TX-P50VT50, TX-P55VT50, TX-P65VT50. Nie będzie serii46VT50 .
Fullhd
 
Ostatnia edycja:

krazy777

Member
Bez reklam
I teraz się zastanawiam czy nie zrobiłem błędu kupując VT30 :p może lepiej było w moim przypadku poczekać te 3 miesiące i kupić VT50? Tak to jest jak człowiek się napali jak łysy na grzebień hehe
 

kini0

New member
Bez reklam
Jakoś mam wrażenie że większe kroki do przodu robią dzisiaj firmy koreańskie...
 

wojt88

Guest
Miałem już zamawiać 42VT30 i teraz się zastanawiam czy czekać na ver.50... Z tego co czytam 42' w wersji VT nie dostanę a tylko taka plazma wchodzi w rachubę (ach te baby...). Dlatego interesuje mnie 42GT50 (filtr ma taki jak w VT30, lepszą gradację, procek, multimedia i świeży look...). Wiem, że wypędzam fest do przodku ale pytanie mi się nasuwa: jak myślicie czy 42'GT50 będzie tańsze od 42'VT30? - na dzień dzisiejszy 4449,00 zł. Jak będzie tańsze bądź w tej samej cenie to biorę GT50. W tym miesiącu ma być dostępny w polskich sklepach...
 

lm648

Banned
Dlaczego "dla ochłody"?
Zamierzałem kupić TX-P50G30E, który kosztuje pod linkiem 1200E. Czekam na TX-P50ST50, który ma tam cenę 1150E. Jak dla mnie jest dobrze :)

Dlatego dla tzw. "ochłody" ponieważ stwierdzenie to dotyczy wyłącznie serii ver. 50 na 2012 r., a cytowana cena TX-P 50G30 jest nieadekwatna do ceny w PL, gdzie kształtuje się ona w okolicach 3k PLN. Czyli cena nowej 50 wyniesie powyżej 4,5k PLN, co daje różnicę ok. 1,5k PLN, która stanowi 50% wartości ver. 30 na 2011 r. Warto przemyśleć temat :))
 

wojt88

Guest
To są katalogowe ceny sklepu Panasonica gdzie 42'GT30 kosztuje € 1.200,00 a u nas 2739,00 zł... Jednak z cen sklepu Pansa wynika, że GT50 będzie praktycznie w tej samej cenie co GT30.
 
Do góry