Czym jeździcie ? czy macie bzika motoryzacyjnego ?

Status
Zamknięty.

vectra1

Member
Bez reklam
Tak jak w temacie czy oprócz zboczenia na punkcie audio/wideo macie bzika motoryzacyjnego ?
Ja uwielbiam wszystko co pije benzynę i potrafię na ulicy za dobrym autem obejrzeć się bardziej niż za kobietą :D
Podzielcie się zdjęciami swoich pocisków
 

ambra

New member
A jak kocham ,to co nie pije benzyny.Toyota Prius.
Jak powiedział Jeremy Clarkson.jest tak cicha,że jak przejeżdżasz przez małe miejscowości, to nie zauważą Cię nawet bawiące się na jezdni dzieci.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Prius to chyba taki trend ze stanów, mnie całkowicie nie porywa jeżeli chodzi o wygląd, co innego nowa Tesla :)
Polska nie jest jeszcze gotowa na elektryczne samochody, jak to powiedział jeden dziennikarz co z tego, że masz elektryczne auto jak w tym kraju 85 energii pochodzi ze spalania węgla :D
Kupując takie auto bardziej zanieczyszczasz środowisko niż w aucie benzynowym.
Ja niestety ze względu na pokonywane odległości jeżdżę dieslem, ale plany na najbliższy czas to wolnossąca benzyna, ostatecznie jakieś turbo w benzynie.
Diesle są fajne i moment daje wrażenia ale to takie kosiarki, nie ma dźwięku silnika nie ma obrotów no i są pompowtryskiwacze, dwumasy, sprzęgła itp :D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie ma tragedii, sprzęgło w każdym aucie zajeździsz, a pompowtryskiwacze są, ale to nie problem ;)
Jak normalnie użytkujesz auto i lejesz pewne paliwo, to problematyczne nie są ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry