czy wziąść n-ke?

maro786

New member
mam pytanie bo w tej chwili mam tv kablową z upc i zastanawiam się nad cyfrówką i mój wybór padł na n-ke bo na stronie n-ki widnieje promocja chyba ta sama co na święta - 48zł/m-c a umowa na 13 miesięcy może ktoś wie czy ta oferta jest nadal aktualna i czy się opłaca to wziąść. Martwię się jeszcze o umieszczenie talerza bo mieszkam w bloku a balkon jest na samym dole bo mieszkam pod nr2 i nie wiem gdzie ją by powiesić :/ i jak poprowadzić kabel żeby był jak najmniej widoczny. I jeszcze jedno chodzi o dekoder ten zwykły to tylko hd a co daje mi nagrywarka tzn czy jak coś nagram to mogę to np zgrac na plyte w jakosci hd bo jesli tylko do tego przewijania,zatrzymywania to mi to bedzie zbedne a nagrywarke to mam własną easytouch 80gb ale ona chyba nie nagra materialu hd nie ma hdmi ma tylko chyba component ale do zgrywania materiału z kamery się bardzo przydaję prosze o rady z gory dzieki
 

Fatal1ty

New member
Jeśli widnieje to pewnie jest ;) PRomocje świąteczne n są bardzo ok.
Telewizja n z tegop co mi wiadomo daje możliwość zwrotu z przyczyny "brak możliwośći technicznych" więc jeśli nie złapiew sygnału to oddasz (zadzwoń na infolinie i wszystkiego się dowiesz).

Co do Recordera, to możliwości nagrywania pomimo, że nie można przegrywać na płytę są niesamowicie przydatne (w moim subiektywnym odczuciu). Nagrywasz sobie na dysk to co Cie interesuje, zarówno 250gb jak i model z dyskiem 500gb dają możliwość nagrywania sporego materiału w tym hd. Ja mam turbo recordera i niesamowicie sobie chwale. Mam ngrane kilka filmów (w tym hd z 6) i jeszcze sporo miejsca na dysku.
 

Max78

New member
Co do tego nagrywania na wbudowany w recorderze n'ki HDD - w przypadku wersji z 250GB, ok 80GB jest przeznaczonych na nagrywanie programow/filmow/seriali :) Wykopałem to gdzieś na forum użyszkodników wspomnianego sprzętu...
 

karolbe

Member
Bierz. Nie ma lepszej platformy cyfrowej w Polsce. Pewnie sie odezwa fani Cyfry+ i Polsatu, ale za 48 zl nic lepszego nie znajdziesz.

Ja mam drugi rok i bardzo sobie chwale, tuner jest swietny i w zasadzie zmienil moje podejscie do TV. Nagrywam wszystko co chce (co wiecej moge zlecac nagrywanie nawet siedzac w robocie, bo dekoder jest podlaczany do internetu) a potem jak ogladam tylko przewijam reklamy, mozliwosc nagrywania materialu w HD to juz w ogole rewelacja...

Nie ma oczywiscie rozwiazan idealnych no i N'ka tez moglabybyc lepsza pod paroma wzgledami (tuner czasami ma swoje humory), ale za takie pieniadze to naprawde...(48zl = dwa zestawy w McDonald z deserem, bez jaj, darmo prawie :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie jestem fanem żadnej platformy, ale oferta N jest ciekawa.
Czy jest najlepsza a to zależy od tego co kto preferuje, jakie lubi programy.
Bo poza samą jakością liczy się jeszcze treść....
Tylko uważaj co podpisujesz bo kolega jakiś czas temu brał N w promocji bardzo mu to odpowiadało i nie doczytał umowy do końca i teraz płaci prawie 100zł zamiast 48!
 
Do góry