czy warto Samsung CW29Z308 ???

Gucco

New member
Stoje przed zakupem telewizora 29" zakupu musze dokonać do konca tego miesiaca wiec zalezy mi na czasie. ogladalem wiele tv ale jakos Samsung CW29Z308 najbardziej przpadl mi do gustu. Oczywiscie na sklepie nie mozna sprawdzic tego slawnego buczenia o ktorym tyle czytalem i pisze do was z pytaniem czy ma ktos ten tv, jak sie spisuje i czy wogole warto w niego inwestowac czy lepiej kupic cos innego ???
 

Gucco

New member
tyle ze 409 jest sporo drozsza, a mam dosc ograniczony budzet przeznaczony na tv, zobacze po ile dostane Philips 29PT9521 ( tyle ze w Philipsach z tego co wiem kineskopy maja dosc krotka zywotnosc :( )
 

Tenenberg

New member
... ja bym pewnie bral philipsa ktorego wczesniej zaproponowalem ...

... poogladaj na spokojnie kandydatow i sam zadecyduj ...

... przede wszystkim Tobie on musi sie podobac ...
 

maryan01

New member
samsung

Witam
Jestem posiadaczem CW29Z308T i jestem zadowolony. Obraz jest bardzo ładny. Kolory sa żywe i intensywne. Co do geometrii obrazu to można ją poprawić wchodząc do menu serwisowego wpisując odpowiedni kod w pilocie (Każdy Tv CRT ma ten problem, tylko że w samsungu jest możliwość jej poprawienia). Można, również poprawić ostrość wyświetlanego obrazu (dużo lepiej niż w standardowym menu tego Tv). Buczenia nie słychać. Dzwięk czysty i wyraźny. Myślę, że za tą cenę warto go kupić.
 

Gucco

New member
Philipsa skreslilem telewizor ladny obraz tez ale jednak troche drozszy. Moje obecne typy to :

Samsung 308
LG 29 FB5 RNX
Funai 29 D0528HS

decyzja zapadnie miedzy tymi trzema TV. Jakie sa wasze opinie i czy znacie te TV wogole ??
 

despertador

New member
Witam
od tygodnia mam Samsunga 29Z408PQ. Dostałem go na hoopli za niecałe 1600. Polecam go wszystkim zastanawiającym się nad zakupem TV na tym poziomie cenowym.
Nie jestem jakimś tv-filem ani audiofilem, więc może nie widzę i nie słyszę tego wszystkiego o czym można się naczytać na różnych forach. Geometria ok. Dźwięk do ustawienia. Wbrew danym technicznym podawanym na stronie producenta ma 2 tunery i pełny PIP. Biel i czerń ok. Nie buczy. Sygnał mam z nędznej kablówki, więc od plazm i LCD trzymam się na razie z daleka. Obraz DVD świetny.
Czego więcej żądać za te pieniądze?
Jedyna (moim zdaniem) wada w porównaniu z moim wcześniejszym TV (Philipsem 29PT8306), to tragiczna czcionka telegazety i troszkę nieporęczna jej obsługa.
Myslisz o zakupie Samsunga? Naprawdę polecam 408PQ

pozdrawiam wszystkich
 
Do góry