Czy warto kupować w PIxmania.com?

Ddox

New member
Czy macie jakieś doświadczenia z tym sklepem? Zastanawiam się nad zakupem, ale boje się że jak coś będzie nie tego to strasznie drogo będzie mi to odesłać z powrotem.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
z ta pixmania ro jest problem- w razie reklamacji umywaja rece i odsylaja do serwisu producenta
 

Valigora1

New member
To zalezy, kupilem mikser w piksmanii rok temu za 1200 zl po 10 miesiacach sie popsul serwis kenwood w Polsce umyl, rece tlumaczac ze musi byc polska faktura piksmania dala mi francuska fakture. Poza tym sprobuj zadzwonic do piksmanii nie da sie bo nie upubliczniaja trelefonu wysylasz mejla i czekasz. Mi zaproponowano wysylke do Francji calego urzadzenia n amoj koszt. Podziekowalem oddalem odplatnie do serwisu i na szczescie naprawia jakiejs przekladni kosztowala tylko 60 zl. A moglem kupic za 50 zl drozej w Polskim sklepie i nie mialbym zadnych klopotow z gwarancja. Decyzja nalezy do Ciebie.
 

llenart

New member
Pixmania

Święcą niskimi cenami a doliczając koszty transportu taniej można kupić w sklepie stacjonarnym nie mówiąc już o necie. Dodatkowym problemem jest serwisowaniem produkty pochodzą z importu i serwisy ich nie serwisują pomimo gwarancji europejskiej.
 
Do góry