Czy warto kupić PS3 Super Slim 12GB?

j2com

New member
Witam, ostatnio zastanawiam się nad zakupem konsoli PS3. Ciekawą opcją na start wydaje się być wersja Super Slim 12GB. I tu pytanie czy w przypadku wersji 12GB zagram sobie komfortowo w starsze, ale duże produkcje jak GoW 3, seria Uncharted itd?
Nie orientuję się za bardzo w tym temacie, wiem tylko, że niektóre gry wymagają trochę miejsca na dysku do uruchomienia, do tego pewnie dochodzą jeszcze jakieś aktualizacje itp. i nie jestem pewien czy 12GB wystarczy, żeby swobodnie pograć. Oczywiście z czasem dołożę jakiś większy dysk.

Z góry dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Może na jedną grę w danym czasie wystarczy, o ile jej instalka na dysku zajmie mniej niż 10 GB; kupując wersję 12 GB należy liczyć się praktycznie od razu z zakupem większego dysku twardego.

Pozdrawiam,
 

Tasix95

New member
Planujac kupic plusa odradzam 12 gb tylko 320 lub 500 ;) Przykladowo LbP Karting zajmuje 14,7 gb chyba ze gry tylko na plytkach zadnych cyfrowek to na "sejwy" starczy ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
 

fostex

New member
Na własnym przykładzie...12GB ok na granei z płytek i sejwy. Zdjęcia i fulmy trzymaj na laptopir i korzystaj z nich na PS z wykorzstaniem media Server (świetna sprawa)...nie zaśmiecasz dysku danymi. Minus....nawet demóki zapchają ci dysk..z tego powodu z czasem (po roku) zakupiłem dodatkowe 500GB. Ale czy warto - tak zdecydowanie warto centrum multimedialne domu z olbrzymimi możliwościami
 

THX2

New member
Zakup PS3 12gb będzie dobrym rozwiązaniem gdy mamy np: uszkodzonego laptopa wtedy możemy przełożyc dysk z niego dokupując mocowanie do Ps3
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czyli kupic mozna bo dzialac bedzie, ale w kieszeni trzeba miec 100 zl z hakiem na wiekszy dysk na wszelki wypadek.

Pozdrawiam,
 

fostex

New member
Tak ale to na wszelki wypadek i z czasem. Tak jak pisałem ja równy rok korzystałem z PS 12GB bez zająknięcia....
 

Luvczenko

New member
Jak jeszcze nie kupiłes to dobra jest cena ps3 12 gb w Hipermarkecie Auchan (649 pln)
Tak dzis zobaczylem z ciekawosci jak bułki i kiełbase kupowałem ;)



.
 

gumowy

Member
Jak ktoś chce to mam 3 miesięczny ps3 do sprzedania wraz z gta v, red dead redemption i ufc unchained...

- kupiłem aby pograć w gta, gre przeszedłem więc mogę sprzedać konsolkę.

Wszystko na gwarancji w stanie jak nowy bez rys itd.

Proszę osoby zainteresowane o kontakt na pw
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja bym z takim dyskiem nic nie zrobił, GT5 z update'ami (i to nie w wersji elektronicznej ) zajęło mi 15 GB, po pół roku musiałem się strasznie męczyć z moim 80GB dyskiem, mam od dwóch lat 500GB i też ciągle jest pełny. Zależy tez ile grasz i czy masz plusa, bo bez plusa to te 500 GB było dla mnie trudne do zapełnienia, z plusem ciągle brakuje mi miejsca
 
S

skymar390

Guest
posiadam już od roku wersję 12GB i jak narazie nie narzekam bo gierki mam na CD :) ale jakby się chciało pograć w demka ze sklepu to już się robi problem ..
 
Do góry