Czy warto kupic LG LE37 5500..?

ilear

New member
Dolaczam sie do pytania:)
Mam do wyboru miedzy 5500, Shaprem LC-37LE320E
Z samsunga ue6000 zrezygnowalem, ladniejszy wizualnie ale gorsza czern (przynajmniej w sklepie jak porownywalem).
Na pewno 37 bo 32 za mala bedzie dla mnie, glownie cyfra+ dekoder (HD sporadycznie) + filmy divx raczej nie BD + rfactor z PC i seriale online np tez z kompa.
Glosniki mam logitecha x540 do pc 5.1 i ich chcialbym uzywac

Po rozeznaniu, zostalem przy
LG 32LE5500
Samsung UE32C6000 (chyba nie warto do 6500 doplacac? internetu w tv mi nie trzeba - tv+pc mam)
Sharp odpadl zbyt cienki input lag
I faworyt LG 32SL8000 - sliczny, dobry input lag i niezle recenzje a cenowo nie duzo drozszy

Co z tych 3 byscie polecili?


edit:
Czy da sie podpiac przez usb klawiature do tv ? chodzi mi o przegladanie youtube np i szybsze wpisywanie wyszukan
 
Ostatnia edycja:

Przemek1112

New member
Czy warto kupic LG LE37 5500..?


Jeśli nie zależy Ci na ilości dostępnych widżetów lub przeglądaniu internetu to nawet się nie zastanawiaj. W niskiej cenie dostajemy telewizor który posiada praktycznie większość funkcji co te droższe modele a nawet i więcej.

Możesz dopłacić i wziąć philipsa serii siódmej ale musisz mieć białą ścianę do ambilight.
 

maciekpas

New member
Witam,

Posiadam ten telewizor od miesiąca i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Telewizor oglądam z odległości ok. 3 - 3,5m, obraz cyfrowy od multimedia polska wygląda na nim bardzo dobrze, obraz w jakości HD jest rewelacyjny.
Filmy w formacie mkv w jakości 720i również wyglądają świetnie (wadą jest brak obsługi dźwięku w formacie DST) ale można w łatwy sposób skonwertować do AC3 i wtedy odtwarza bez problemu dźwięk, telewizor wyświetla napisy z polską czcionką. Filmy w formacie MP4 odtwarza również bez żadnego problemu, bardzo ładna jakość obrazu. Można podłączyć przez wejście usb pamięć przenośną jak dysk zewnętrzny lub pendriva. Podczas odtwarzania starych DixV czasami podczas dynamicznych scen, obraz zaczyna zacinać i wtedy trzeba przewinąć film jedną lub w drugą stronę i przestaje. Podczas oglądania filmów wieczorem (w ciemnym pomieszczeniu) widać że matryca telewizora jest nierównomiernie podświetlona, ale to nie przeszkadza podczas oglądania. Czarny kolor jest naprawdę czarny. Pamiętam jak oglądałem telewizor w mediaexpercie przed zakupem stał obok siebie LG 37LE5500 i LG42LE5300, leciało na nich te same DEMO - widać było gołym okiem, że LG37LE5500 ma dużo lepsze kolory i ładniejszą czerń w stosunku do swojego większego młodszego brata. Myślę że naświetliłem cechy wszystkim zainteresowanym zakupem tego telewizora, w razie dodatkowych pytań zapraszam
 
Do góry