czy warto inwestowac w nagrywarke

daniel81

New member
Witam wszystkich,
Mam pytanie czy warto inwestowac nagrywarke DVD, wiem, że każdy moze powiedzieć "to zależy od potrzeb"
Chodzi mi bardziej o to czy nagrywarka bedzie miała lepsze parametry ( jakość odtwarzania, dzwięk ) czy tylko różni sie dyskiem twardym.
Czytałem tuaj troche i wybieram miedzy modelami: Nagrywarka DVD SAMSUNG DVD-HR750
Odtwarzacz: DVD SAMSUNG HD860 / 850
ew. PHILIPS 5960.

Urządznie bedzie pracowac z TV samsunga 32r82b.

Dzieki za podopwiedź
 

rymera

New member
Hi,
wypowiem sie na ten temat moze zbyt ogolnie jak na twoje potrzeby
(nie znam nagrywarek Samsunga predzej Panasonik , Pioneer ,Philips czy
odtwarzacz Denona).Jezeli chodzi ci o jakosc odtwarzania (Audio ,Video ,skalowania obrazu , polaczenie optyczne czy lacza HDMI
z HDCP) to za ta sama cenne ( np. nagrywarka ca. 1500 odtwarzacz rowniez w tej samej cenie) istnieje duze prawdobodobienstwo , ze jakosc
odtwarzacza bedzie (nie zawacham sie ) duzo wyzsza. Jezeli masz okazje to zakup starszego modelu Denona 1920 za rozsadne pieniadze wart jest polecenia. Naturalnie nagrywarka jest bardziej uniwersalna - czy inwestycja (nagrywarka)sie "oplaca" - jezeli chodzi o przyszlosc (moim zdaniem )-nie . No niestety nagrywarki nie roznia sie tylko HDD (dyskiem twardym) ale rowniez elementami elektroniki ( ca. te same gabaryty i zwiazane z tym trudnosci rozdzialu sekcji Audio , Video , Zasilacz w nagrywarkach dochodzi HDD i problemy z temperatura . Jezeli juz chcesz nabyc nagrywarke rozgladni sie za Sony , Pioneer lub Panasonik ( multiformat - jezeli chodzi o Sony - obsluga , audio ) . Moze sa troche drozsze jak Samsung i Philips , ale moim zdaniem lepsze.
pozdrawiam
rymera
 
Do góry