Czy na tym projektorze obejrze film 3D?

lskora

New member
Witam

Mam takie pytanie.
Posiadam:
Projektor ASER H5360
Kopmuter z karta graficzną NVIDIA GeForce GT 525M 2gb

Łącze przez HDMI i ogladam sobie filmy. Jak wiadomo w miare jedzenia apetyt rosnie, wiec pomyslalem sobie o filmie 3D. Czy za pomoca wyzej wymienionego sprzetu jest mozliwosc odtworzenia flimu 3D? Jesli tak to jakie okulary byscie polecili do tego i czy cos jeszcze jest potrzebne?

Doczytałem sie jeszcze czegos takiego i nie wiem o co chodzi:

Złącze HDMI projektora jest niestety w starszej wersji (1.3) zatem jedynym sposobem, by wyświetlić film Blu-ray 3D jest uruchomienie go w komputerze z odpowiednim czytnikiem.

Czyli ze co?

Jak sciagne film 3D i to jaki czytnik jeszcze potrzebny?

Z góry dizeki wszystkim za pomoc...
 

marimba22

New member
Jeśli projektor ma odwieżanie 120Hz to będzie możliwe odtwarzanie 3D - albo po zakupie przystawki Optoma XL 3D albo po wgraniu odpowiednich sterowników i użyciu odpowiedniego playera w komputerze.
 

marimba22

New member
Przy tych zwykłych to będziesz miał taki ofekt jaka jest ich cena - baaaardzo marny i ból głowy gwarantowany, kup sobie okulary anaglify za 2zł na allegro i zobacz jaki jest efekt!!!
te drugie są 3d nvidii-nie pomogę w tej kwiestii. Ja mam Optomę GT750 i używam oryginalnych 3D DLP Link, ale są też tańsze rozwiązania:
Uniwersalne Okulary 3D do projektorów DLP-Link ! (2091115029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Upewnij się, czy twój projektor obsługuje DLP Link, wtedy możesz takie kupić - niektórzy pisali na tym forum, że oglądają filmy 3D z komputera poprzez synchronizację DLP Link w Stereoscopic Player, gdybyś chciał podłączyć PS3 albo dekoder cyfrowy z 3D, to i tak musisz kupić przystawkę Optomy (tam masz już jedną parę okularów w zestawie).
 
Do góry