czy MPEG-4 HD to jest to samo co AVCHD

smolnicki

New member
Cześć
Jestem pierwszy raz na forum i dlatego nie wiem, czy moje pytanie będzie we właściwym wątku.
Chciałbym się dowiedzieć czy format pliku MPEG-4 HD może być odtwarzany na odtwarzaczach Blu ray bo w opisach nic nie piszą o MPEG-4 tylko właśnie AVCHD lub płyty BD a nie wiem czy MPEG-4 to to samo. Robię filmy w MPEG-4 w HD z pomocą Pinacle i na komputerze nie ma problemu z odtwarzaniem. Chciałbym aby powszechnie filmy MPEG-4 mogły być odtwarzane.
pozdrawiam Henryk:wink:
 

JDski

New member
smolnicki napisał:
Cześć
Jestem pierwszy raz na forum i dlatego nie wiem, czy moje pytanie będzie we właściwym wątku.
Chciałbym się dowiedzieć czy format pliku MPEG-4 HD może być odtwarzany na odtwarzaczach Blu ray bo w opisach nic nie piszą o MPEG-4 tylko właśnie AVCHD lub płyty BD a nie wiem czy MPEG-4 to to samo. Robię filmy w MPEG-4 w HD z pomocą Pinacle i na komputerze nie ma problemu z odtwarzaniem. Chciałbym aby powszechnie filmy MPEG-4 mogły być odtwarzane.
pozdrawiam Henryk:wink:



"Pinnacle 12" a teraz "Pinnacle 14 HD" robi filmy w AVCHD i bez problemu są odtwarzane w BD Panasonica. Można też zrobić to w nero vision.
 
Ostatnia edycja:

smolnicki

New member
Mpeg-4 Hd

Cieszę się bardzo z odpowiedzi jakie dostałem i bardzo dziękuję. A więc mogę kupić nowy odtwarzacz HD pewnie Panasonic i mogę go znajomym polecić. Serdeczne dzięki.:)
 
Do góry