czy ktos wie cos o Yamaha- RXV100D

rafkab

New member
przede wszystkim witam wszystkich forumowiczow

Yamaha - RXV100D moj wybor padl na nia glownie ze wzgledu na DAB radio i cene. Czy ktos moze powiedziec mi cos na temat tego sprzetu niestety jestem troche zielony z tego tematu tu jest mala specyfikacja tego sprzetu. http://www.richersounds.com/showproduct.php?cda=showproduct&pid=YAMA-RXV100D-TIT&SID=613559be0b97b9f69d0fb66b12c8252a

jakie kolumienki do tego zastosowac w miare dobrej klasy na razie tylko przednie do 1200 zl

ach zapomnialem
pomieszczenie ok 30m2
muzyka prawie kazdego rodzaju po za metalem
 

dimas

New member
wyglada identycznie jak rx-v550 tylko radio cyfrowe dodali:mrgreen: przynajmniej tak wyglada.malo danych na tej stronce,ale jak tam siedza bebechy od 550 to bendziesz zadowolony:eek:k:
 

rafkab

New member
wyglada na to ze masz racje, przygladnalem sie specyfikacji jednego i drugiego i wlasciwie to roznia sie tylko radiem..:bober:

co do kolumienek rozumiemze kazdy ma indywidualne preferencje ale niestety jestem troche zelony z tego tematu i chcialbym wybierac pomiedzy jakimis konkretnymi modelami danych firm
np:
Eltax Liberty 7+
Eltax Linear Response 8.6
Eltax Millenium 400
Acoustic Energy AEGIS-EVO3
Tannoy MERCURY-F3-APPLE
Mordaunt-Short Avant 904i
JBL Balboa 30
Acoustic Solutions PF600
Acoustic Energy AEGIS EVO 3 SPEAKERS

to sa przyklady i nie mam pojecia ktore sa dobre a ktore nie warto testowac a na wszystkie nestety nie ma kiedy:sad:


pozdrawiam
 

Prince

New member
Polecam KODA - mam model AV-702+SW-1000
i słuchałem wielu innych modeli - w tej cenie wszystko wypadało blado..... ale oczywiście najlepiej posłuchaj.
 
Do góry