Czy dobra konfiguracja?

erykj4

New member
Witam.Pokoj 20m zamkniety.Zestaw przewaznie do filmow.

Yamaha RX-V775
NS-555
NS-333
NS-C444
YST-SW 500(czy sub odpowiedni)
Ewentualnie inne propozycje do tego ampka do 5tys.Dzieki
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam.Pokoj 20m zamkniety.Zestaw przewaznie do filmow.

Yamaha RX-V775
NS-555
NS-333
NS-C444
YST-SW 500(czy sub odpowiedni)
Ewentualnie inne propozycje do tego ampka do 5tys.Dzieki

Mam kolumny z tej serii tylko fronty mam nie 555 a 777 i jestem zadowolony, Za tą cene to grają przyjemnie i design bardzo fajny. 777 mają tyle basu że suba prawie nie używam :)
 

erykj4

New member
Witam ponownie.Do tego zestawu dokupilem sub inny a mianowicie ns-sw 300 i telewizor philips 8109.No i oczywiscie telewizor wszystkiego nie czyta.Potrzebny mi dobry bluray>Myslalem o Yamaha BD-A1040 ale nigdzie nie ma testu ani opinni na temat tego sprzetu oprocz danych firmowych co nie zawsze jest prawda.
Chodzi mi glownie zeby taki odtwarzacz radzil sobie z duzymi plikami,oraz formatami mkv,3d etc.Moze jakis inny mi proponujecie?
 

collider

New member
Bez reklam
Jak szukasz bluraya, ktory bedzie ci czytal wiekszosc jak nie wszystkie kodeki to szukaj wsrod produktow Panasonica, Samsunga itd. Zazwyczaj te "renomowane" firmy to oferuja biede pod tym wzgledem.
 

erykj4

New member
wiem ze firmy niszowe to czytaja prawie wszystko a najlepsze do tego typu sa za 200 zeta ale nie o to chodzi.D.Chodzi o dzwiek i pliki roznego rodzaju gdyz telewizor polowy nie czyta z dysku przenosnego.Dlatego pytam o ten bluray yamahy.Moze ktos go ma a moze inny ale taki zeby pasowal do zestawu.Zestaw zawsze bedzie odtwarzal jakoscia najslabszego ogniwa
 

collider

New member
Bez reklam
To kup Oppo 103 , Pioneer LX58 i bedziesz mial wszystko. Z tych tanszych zobacz sobie Samsung BD 7500 lub jak nie zalezy ci na 4K Panasonic BDT 500.
 

erykj4

New member
Te pierwsze dwa to cena nie da rady.Panasonic dobra propozycja.Zastanowie sie.A moze ktos inny cos proponuje.
Dziekuje collider
 
Do góry