Czy będą jeszcze w tym roku jakieś NOWE modele LCD Bravia ?

Sych

New member
W tym roku już chyba nie będzie więcej, niż na ich stronie. Tak co roku było. W międzyczasie potrafią pojawić się jakieś zmodyfikowane modele tych co już są. Czasami to ciekawe propozycje.
 

Ares78

New member
Przeglądając fora spotkałem się z dość ciekawą informacją na temat nowych modeli Sony na rynek europejski (ciekawe czy trafią do Polski)

"Sony Europe ogłosiła, że zamierza wprowadzić na rynek trzy nowe modele telewizorów BRAVIA Full HD 3D LED LCD TV: KDL-40NX715, KDL-46NX715, KDL-55NX815. Wszystkie modele będą posiadały podświetlanie krawędziowe, okulary 3D z aktywną migawką oraz trzy tunery: DVB-T, DVB-C i DVB-S2. Zgodnie z tradycją będą posiadały dostęp do usług online: Bravia Internet Video, moduł Wi-Fi, port USB na który będzie można podać sygnał w formacie: DivX, AVC, AVCHD, MPEG4, MPEG1, MP3, RAW, JPEG, BRAVIA Engine 3, 200Hz, Motionflow PRO, OptiContrast (optymalizuje wyświetlanie czerni i kontrast)."

Czyli jest duża szansa, że w tym roku przybędzie trochę nowych modeli :)
 

musti

Banned
"Sony Europe ogłosiła, że zamierza wprowadzić na rynek trzy nowe modele telewizorów BRAVIA Full HD 3D LED LCD TV: KDL-40NX715, KDL-46NX715, KDL-55NX815.

U nas będą wersje NX710, NX810, calarze 40, 46 i 55. Modele z 5 na końcu mają dodatkowo wbudowany tuner SAT.
Jako pierwszy będzie 55NX810 na początku września.
 

Ares78

New member
Dlatego pisałem głównie o rynku Europejskim, swoją drogą znacząco poszerza się oferta modeli 3D ready i sądząc po numeracji powinny być sporo tańsze niż aktualnie oferowane czyli hx800 i hx900. Wychodzi na to, że 3D jest ponownie w natarciu ciekawe co z tego wyniknie.
 

Ares78

New member
No niestety wygląda, że jest to już na tę chwilę reguła, nie wiem z czym jest problem być może z kompatybilnością z platformami cyfrowymi w Polsce, jeżeli to jest powód to niewiele można tutaj poradzić.
 
Do góry