Cześć

rpm8

New member
Cześć wszystkim
Przeglądam czasem to forum i wiele ciekawych i fachowych opinii można poznać.
A, że zamierzam (w wypadku przypływu kasy) coś zakupić do oglądania, to właśnie jestem.
Mam piwniczkę w miarę zaadaptowaną na pomieszczenie odsłuchowe więc pora pomyśleć o poprawę wrażeń wzrokowych.
Jest jeden plus - nie ma okien, myślałem o projektorze HISENSE UST, ale może TV ok 75-85" by wystarczył, nie mam wygórowanych wymagań, odległość od ściany ok 5m
Popatrzę, poczytam, może coś wymyślę, jak już będę miał konkret kasę, to zacznę się pytać szanownych forumowiczów.
 

rpm8

New member
Cześć,
Dzięki za odzew, spoko na pewno się zgłoszę, zdaję sobie sprawę, że 10' to nie wystarczy.
Ogólnie rajcuje mnie koncepcja z projektorem UST Hisense, tylko czy ekran rozwijany wchodzi w grę( jakoś nie urzeka mnie wygląd białej czy szarej płachty, czy 100" ekranu), sufit trzeba by na ciemno zrobić, no takie tam , a TV kupuję , wieszam i czesio
 

Vernera

New member
Cześć wszystkim
Przeglądam czasem to forum i wiele ciekawych i fachowych opinii można poznać.
A, że zamierzam (w wypadku przypływu kasy) coś zakupić do oglądania, to właśnie jestem.
Mam piwniczkę w miarę zaadaptowaną na pomieszczenie odsłuchowe więc pora pomyśleć o poprawę wrażeń wzrokowych.
Jest jeden plus - nie ma okien, myślałem o projektorze HISENSE UST, ale może TV ok 75-85" by wystarczył, nie mam wygórowanych wymagań, odległość od ściany ok 5m
Popatrzę, poczytam, może coś wymyślę, jak już będę miał konkret kasę, to zacznę się pytać szanownych forumowiczów.
Z projektorem będzie bardziej klimatyczny
 
Do góry