czarno-bialy kolor w tv po podlaczeniu PS3

accurist

New member
Witam wszystkich, mam male pytanko, ostatnio zakupilem kabel do mojego projektora aby podlaczyc do niego moje ps3, jedyna droga aby to zrobic ( z osiagami wysokiej rozdzielczosci) byl zakup takiego oto kabla
ww.buy.com/prod/wii-ps3-vga-hdtv-av-cable/q/listingid/50583461/loc/101/211959023.html
gdyz moj projektor optoma es522 wyswietla obraz w hd jedynie przez zlacze VGA, w kazdym badz razie w/w kabel posiada takze wejscie RCA tzw. chinch, audio (ten czerwony i bialy)oraz video (ten zielony na zdjeciu) by zmiejszyc kozystanie z projektora postanowilem od czasu do czasu uzywac normalnego telewizora CRT do kozystania z ps3 poprzez w/w zielony kabel RCA (chinch) jednak ku mojemu zdziwieniu po podlaczeniu owego zlacza obraz w telewizorze jest czarno-bialy probowalem na rozne sposoby przejsciowka z RCA na eurozlacze nie dziala co moze byc przyczyna ? dodam ze normalny standardowy kabel 3czinczowy dolaczany do ps3 daje kolor na telewizorze nie chce jednak go urzywac ze wzgledu na czeste "mieszanie" kablami przy urzywaniu projektora czy tez telewizora na przemian, prosze o wyjasnienie mojego problemu
klaniam sie - Krzysztof
 
Do góry