Cyfrowy Polsat-Dekoder

cezary1020

New member
Witam.Proszę o polecenie najlepszego wg. was dekodera oferowanego przez Cyfrowy Polsat.Zależy mi na szybkim działaniu(szybki start i przełączanie kanałów). Nie musi to być dekoder z nagrywaniem.Szukam taniego,ale jednocześnie dobrego.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wystrzegaj się tylko tych "mini " - tego dziadostwa z polskiej fabryki zawodne i do tego wyjątkowo nie udane .Polsat ma lepsze dekodery Echostar ,Sagemcom ale one chyba są oferowane w wyższych abonamentach ..... może warto wybrać inną opcję ,tuner kupić sobie na własność na wolnym rynku, tutaj wybór jest duży i znajdziesz model który będzie Ci odpowiadał ,a z Polsatem podpisać umowę na moduł ,takie rozwiązanie przyszłościowo jest lepsze bowiem jeżeli będziesz chciał zmienić operatora tuner już masz ,w przypadku tunera wziętego od Polsatu może on pracować tylko na tej platformie ,ewentualnie do odbioru kanałów FTA
 

cezary1020

New member
Wystrzegaj się tylko tych "mini " - tego dziadostwa z polskiej fabryki zawodne i do tego wyjątkowo nie udane .Polsat ma lepsze dekodery Echostar ,Sagemcom ale one chyba są oferowane w wyższych abonamentach ..... może warto wybrać inną opcję ,tuner kupić sobie na własność na wolnym rynku, tutaj wybór jest duży i znajdziesz model który będzie Ci odpowiadał ,a z Polsatem podpisać umowę na moduł ,takie rozwiązanie przyszłościowo jest lepsze bowiem jeżeli będziesz chciał zmienić operatora tuner już masz ,w przypadku tunera wziętego od Polsatu może on pracować tylko na tej platformie ,ewentualnie do odbioru kanałów FTA

W CP otrzymałem informację,że karta działa tylko z dekoderem,który został do niej przypisany,także zakup na wolnym rynku odpada.
Temat zamykam,gdyż dostałem dekoder HD5000,a za wyższe modele kasują dodatkowe 5 zł miesięcznie.Mimo tego,że mam wysoki abonament nie dało się nic lepszego wynegocjować.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
No to gratulacje dla BOK ,że tak szybko Ciebie spławili .Nie pisałem o karcie tylko o module, a to jest różnica
 

lorry

New member
Pozwole się wtrącić i powiem tak po pierwsze przełączanie kanałów w przypadku modułu z kartą odbywa się normalnie jedynie kanały HD czasami włączają się o ułamek sekundy wolniej ,po drugie karta działa nie tylko z dekoderem ale także z modułem.Pammiętacie prepaid polsatu na cztery miechy ja na tym jade od kilku lat .Ten moduł można wykorzystać zamiast dekodera od polsatu ,podaje się jego numer i zamawia tylko karte ,komplet wkłada do swojego wysokiej klasy tunera satelitarnego i cieszy się super obrazem HD.Po drugie można było zamówić tylko moduł z kartą ale nie wiem jak jest obecnie
 
Do góry