Cyfrowy Polsat dekoder DSB 7200 HD

POZORY

New member
Witam.Proszę o radę-podczas oglądania dekoder robi mi taką oto sztuczkę:wyłącza się sam i wogóle nie reaguje na próby ponownego włączenia.Dopiero po kilkunastu sekundach sam się włączy i to na program,który nie był oglądany jako ostatni.Miał ktoś podobny problem?Serwis mi już tylko pozostał?
 

peter g

New member
Witam

Mam to samo, echostar dsb7100, ale tylko po hdmi. Poza tym po włączeniu tuner nie reaguje na polecenia pilota (kilka minut). Byłem w serwisie, ale nie udało im się odtworzyć tego efektu i ... odesłali mnie do domu. Kiedy podłączyłem po scart, wszystko grało. Teraz wiem, że jest różnica, w jaki sposób jest podłączony do tv. Tylko co zrobić, jeżeli serwis ma do testów tylko stary tv crt?
Pozdrawiam
Piotr
 

peter g

New member
i ciąg dalszy
Byłem w serwisie i dowiedziałem się, że tunery są OK, tylko soft szwankuje i pracują nad tym. Serwisy mają przykazane żeby nie przyjmować tych dwóch tunerów do naprawy (7100 i 7200). Wypada czekać na aktualizację softu...
Piotr
 

MasterTomster

New member
Witam (po dłuższej nieobecności).
Mam to samo, to jest naprawdę uciążliwe... Dwie rzeczy:
1.Aktualizacja softu w jaki sposób miałaby się odbyć??? Pytam bo uzywam tego (7200hd) poza granicami Polski.
2.Jak już coś będzie wiadomo proszę tu dać znać, zasubskrybuję sobie watek żeby nie przegapić rozwiązania tego problemu. THX.
 

peter g

New member
Witam kolejną "ofiarę systemu":)
Aktualizacja softu odbywa się bez Twojego udziału za pomocą łącza satelitarnego, tak, że nawet o tym nie wiesz...
Pzdr
Piotr
 

peter g

New member
Witam
Wczoraj nie wytrzymałem i pojechałem do serwisu (innego niż poprzednio) i gość nie czekając na moje wyjaśnienia poinformował mnie o dostępności nowego softu (03.12 godz 15.00). Wróciłem do domu, podłączyłem, poczekałem i chyba zadziałało. Jeszcze nie miałem zwiechy...
Pozdrawiam
Piotr
 
Do góry