CYFRA + czy - ?

tomasbrzeski

New member
Witam,
Właśnie zakupiłem nowy tv i jestem zdesperowany, żeby mieć canal plus sport, bo po to kupiłem tv, żeby oglądać mecze.
Opcje mam dwie:

1) w mojej lokalnej kablówce jest pakiet Multiplex za 35zł miesięcznie (zawiera 4kanaly canal plus)
minusem tej opcji jest, że resztę kanałów będę miał jakości ATV czyli lipa, chyba że dopłacę za dekoder 15zł miesięcznie...
podsumowując 50zł co miesiąc

2) zakupić CYFRE +
tylko nie wiem, który pakiet wybrać, bo w sumie to zależy mi tylko na canal plus sport, więc wystarczy podstawowy (40zł/mies.)

Pierwsza opcja mi odpowiada, ale jak już mam płacić 50zł miesięcznie to chyba lepiej zainwestować w cyfre +
Problem polega na tym, że nie jestem pewien co do cyfry+, możecie mi opisać jak wyglądają pierwsze kroki w podłączaniu telewizji, czyli jaką wybrać antenę, jaki dekoder i za co się jeszcze płaci?

Pozdrawiam:D
 

hadetefał

New member
Wybierasz promocję - aktywacja złotówkę chyba lub zero - wybierasz antenę - możesz od nich - 100 za dużą do hd lub ok 60 zł za małą obie już z odpowiednim konwerterem. Jeśli masz zamiar korzystać z HD a pewnie tak - to do kwoty trzeba doliczyć wynajem PVRa lub samodzielny zakup dekodera HD. Do tego na własną ręke kabel i uchwyt anteny oraz złączki. Później już miesięcznie określoną w umowie kwotę i masz Cyfrę. Jeśli masz 2 TV w domu możesz wziąć darmowo multiroom , dekoder sd za 1 zł i oglądać niezależnie cyfrę na 2 TV. Koszty jakieś tam na starcie są (kabel - uchwyt - antena ) później już wszystko przewidywalnie wedle umowy.
 

tomasbrzeski

New member
quest

Wybierasz promocję - aktywacja złotówkę chyba lub zero - wybierasz antenę - możesz od nich - 100 za dużą do hd lub ok 60 zł za małą obie już z odpowiednim konwerterem. Jeśli masz zamiar korzystać z HD a pewnie tak - to do kwoty trzeba doliczyć wynajem PVRa lub samodzielny zakup dekodera HD. Do tego na własną ręke kabel i uchwyt anteny oraz złączki. Później już miesięcznie określoną w umowie kwotę i masz Cyfrę. Jeśli masz 2 TV w domu możesz wziąć darmowo multiroom , dekoder sd za 1 zł i oglądać niezależnie cyfrę na 2 TV. Koszty jakieś tam na starcie są (kabel - uchwyt - antena ) później już wszystko przewidywalnie wedle umowy.

A jak wezmę pakiet podstawowy ten za 40zł/mies. to, który będę miał kanał HD?
(National Geographic Channel HD, CANAL+ Film HD, HBO HD i Filmbox HD, MTVNHD, CANAL+ Sport HD oraz w Eurosport HD i Eurosport2 HD.) ????????????

Odnośnie multiroomu.. to jaki muszę mieć pakiet? prestiżowy tak ?
 

Andrewan

New member
A jak wezmę pakiet podstawowy ten za 40zł/mies. to, który będę miał kanał HD?
(National Geographic Channel HD, CANAL+ Film HD, HBO HD i Filmbox HD, MTVNHD, CANAL+ Sport HD oraz w Eurosport HD i Eurosport2 HD.) ????????????

Odnośnie multiroomu.. to jaki muszę mieć pakiet? prestiżowy tak ?

Zadzwoń do cyfry i pogadaj z konsultantem.A najlepiej załatwić wszystko przez stronę cyfry bo zwykle jeszcze jakiś bonus dochodzi. wszystko tam jest napisane jasno.
Pozdrawiam
 

tomasbrzeski

New member
xd

Zadzwoń do cyfry i pogadaj z konsultantem.A najlepiej załatwić wszystko przez stronę cyfry bo zwykle jeszcze jakiś bonus dochodzi. wszystko tam jest napisane jasno.
Pozdrawiam

Tak się składa, że darzę większym zaufaniem zwykłych forumowiczów od "niezwykłych" konsultantów...
Powód?
Z forumowiczami stoimi po jednej stronie!
 

Andrewan

New member
Tak się składa, że darzę większym zaufaniem zwykłych forumowiczów od "niezwykłych" konsultantów...
Powód?
Z forumowiczami stoimi po jednej stronie!


To fakt ale forum za ciebie nie podpisze umowy a rozmowa.. dobra rozmowa ze sprzedawcą cyfry będzie lepsza niż to co my napiszemy , sam zadajesz i odpowiadasz sobie na pytanie
"Odnośnie multiroomu.. to jaki muszę mieć pakiet? prestiżowy tak ?"
Wszystko o co pytasz można wyczytać w ofercie Cyfry + na ich stronach internetowych.
Jeśli zadasz pytanie o jakość i walory programowe to będziemy mieli o czym popisać
Pozdrawiam
 

tomasbrzeski

New member
c+

Jak zakupię splitter za ok.120zł to będę mógł oglądać cyfre na kilku tv bez dodatkowych kosztów, płacąc tylko za jeden abonament? :O

Który dekoder HD kupić, a który SD no i czym się one różnią?

Jakbyście mogli to podzielcie się swoją wiedzą na ten temat.

Miłego oglądania meczu Polska - Chorwacja :)
 
Do góry