CX - ilość przepracowanych godzin

Karol1976

Active member
Bez reklam
W LG nie jest takie proste , albo trzeba pobrać specjalny pilot ze sklepu google na androida albo mieć specjalny pilot aby wejść w menu servisowe
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jak to nie jest takie proste?!? Przecież to banał. Masz telefon z IRDA i instalujesz taką apke
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.remotefairy4
Wybierasz tv,pojawi się pilot i przesuwasz na ekranie w bok. Pojawi się drugie menu. I tam klikasz instart i wpisujesz kod 0413. I masz menu. Liczbę godzin masz po lewej na dole,chyba UTD czy jakoś tak

To taki cwany jesteś to zrób tak jak piszesz w LG , nagraj i przedstaw film z tą apką jak tak opisujesz
 

Rybus85

New member
To nie sprawdzaj wbudowaną aplikacja tylko sprawdź tą co podałem. Nie mam możliwości sprawdzić na CX,tylko na tych co podawałem.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Wybierasz tv,pojawi się pilot i przesuwasz na ekranie w bok. Pojawi się drugie menu. I tam klikasz instart i wpisujesz kod 0413. I masz menu. Liczbę godzin masz po lewej na dole,chyba UTD czy jakoś tak


nie ma opcji instart a jedyne co jest do wpisania to send text ale wpisywany kod i wysyłany - nic sie nie dzieje


edit
z tego co czytam to działa tylko poprzez irda...
 
Ostatnia edycja:

Rybus85

New member
nie ma opcji instart a jedyne co jest do wpisania to send text ale wpisywany kod i wysyłany - nic sie nie dzieje


edit
z tego co czytam to działa tylko poprzez irda...

No tak jak pisałem. Telefon musi być z IRDA. I u mnie na tej aplikacji są dwa ekrany. Jeden z kanałami,głośność itd. przesunę palcem.na bok i jest cała reszta.
 

Rybus85

New member
Sony to nie flagowy ^^ A tak serio to nie wiem dlaczego tego nie montują. Wygodne to było. Ja znalazłem stary Samsung S5. Ledwo zipie ale się przydał :p
 
Do góry