Crt 32"

Stachu

New member
Witam wszystkich Forumowiczów. Proszę o wasze wskazówki co wyboru telewizora pomiędzy niżej wymienionymi modelami:
1. PHILIPS 32PW9551/12
2. PANASONIC TX-32PS12P
3. JVC AV-32H55
Podaję moje dane:
1. odległość ekranu od widza 3,5m
2. sygnał tv z CYFRA+
3. sygnał DVD z DENON 1720.
Dziękuję za wszystkie sugestie. Pozdrawiam.
 

Mazoku

New member
Jeśli interesuje cię High Definition to sprawdź Samsunga WS-32Z409P - jedyny w Polsce telewizor CRT HD Ready. Ma pewne problemy z geometrią (ponoć do usunięcia w menu serwisowym), ale jakość obrazu (czerń!) z dobrego źródła HD powala.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Mazoku napisał:
Jeśli interesuje cię High Definition to sprawdź Samsunga WS-32Z409P - jedyny w Polsce telewizor CRT HD Ready. Ma pewne problemy z geometrią (ponoć do usunięcia w menu serwisowym), ale jakość obrazu (czerń!) z dobrego źródła HD powala.


No jaki jedyny ? :) a PHILIPS 32PW9551/12 HD Moim zdaniem nawet lepszy od Samsunga pod względem obrazu, dźwięku. Samsung wygrywa tylko w kategorii wygląd bo przypomina LCD

Panasonica, JVC i inne raczej nie bralem pod uwagę, wybierałem pomiędzy Samsungiem 409 i Philipsem 551. wybralem Phila

Jest kilka wątków o CRT 32. zarówno tu jak i na **********.com , poszukaj poczytaj zdecyduj i kup :)
 

Mazoku

New member
Philips 32PW9551/12 nie jest HD Ready a HD Prepared. Holendrzy wymyślili mu to oznaczenie, bo wyświetla mniej niż wymagane przez specyfikację 720 linii w poziomie. Poza tym powszechnie wiadomo o jego problemach z łączem HDMI (migotanie obrazu).
 

angoos

New member
A ja Ci polecam Loewe Aventos jak jeszcze gdzieś trafisz albo jeszcze lepiej Loewe Nemos. Te telewizorki nie przyjmują sygnału HD ale to jedyny minus. Co do reszty aspektów to zostawiają wszystkie inne w tyle co najmniej o klasę albo dwie.

Pozdrawiam
 

Stachu

New member
CRT 32" Problem wyboru

Dziękuję za Wasze porady i uwagi. Dzięki Wam ograniczyłem swój wybór do Philipsa i Samsunga. Odwiedziłem kilka stron i jak na razie "szala zwycięstwa" przechyliła się na korzyść Philipsa. Walka trwa. W każdym bądź razie nadal liczę bardziej na Was niż na obsługę w sklepie. Pozdrawiam.
 

jachoo

New member
Mazoku napisał:
Philips 32PW9551/12 nie jest HD Ready a HD Prepared. Holendrzy wymyślili mu to oznaczenie, bo wyświetla mniej niż wymagane przez specyfikację 720 linii w poziomie. Poza tym powszechnie wiadomo o jego problemach z łączem HDMI (migotanie obrazu).

Cześć wszystkim.
Znalazłem tego posta i chciałbym spytać w sprawie mojego telewizora.
Rok temu kupiłem Samsunga WS-32Z308P z opcją 1080i compatible.
Dotej pory korzystam z kablówki i jest ok ale zastanawiam się czy kupić "n"-kę.
Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na odbiór HD?
Wiem, że muszę dokupić dobry kabel component. Proszę o radę jaki?
:) Czy ta inwestycja ma sens?
Jachoo.
 
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=518&w=50618612&v=2&s=0

angoos napisał:
A ja Ci polecam Loewe Aventos jak jeszcze gdzieś trafisz albo jeszcze lepiej Loewe Nemos. Te telewizorki nie przyjmują sygnału HD ale to jedyny minus. Co do reszty aspektów to zostawiają wszystkie inne w tyle co najmniej o klasę albo dwie.

Pozdrawiam

............pozdro.......:bober:
 
Do góry