Creative INSPIRE 6100

Dusiu17

New member
Siema.
Kupiłem głośniki CREATIVE INSPIRE 6100 5.1 mam karte zewnętrzną na usb Pentagram 3DSound5.1 i nie chce mi odtwarzać.
Mam Laptopa na nim Vista 32bit i właśnie w tym problem... kumpel ma też głośniki 5.1 i chodzą mu na tej zewnętrznej karcie dżwiękowej (na xp). Co trzeba zrobić żeby chodziły??

Żeby podpiąć ten zestaw do TV trzeba kupić przejściówkę? ?Jak ona się zwie? Zależy mi na otrzymaniu dźwięku jakie oferują Crativy zarówno w TV jak i laptopie.
Pozdrawiam
 

Dusiu17

New member
dzięki za info. Czyli Vista to szit:( jutro robie formata;) .

A do TV żeby podłączyć wszystkie głośniki to co trzeba kupić?? (bo narazie podpiołem do wejścia na słuchawki i działąją tylko 2) Żeby przy tym nie staracić zadużo na jakości dzwięku.
 

darkmajin

Member
Bez reklam
tv nie wypusci dzwieku 5.1 jedyne co mozesz wlaczyc to jakis pro logic czy co tam masz zeby ci ten stereo rozrobil na 5.1 :)
 

Dusiu17

New member
Mam tam jakieś opcję... Bodajrze takie funkcje: Dolby Virtual, PRzestrzenny, Mowa, Muzyka,Ulubiony i chyba Normalny.

Czyli wystarczy tylko kupić przejściówkę i będzie wszystko chuczało:p ?
 

darkmajin

Member
Bez reklam
ale jaka przejsciowke ? mowisz o tej karcie muzycznej ? niestety niemam doswiadczenia z kartami usb.. :/

co do surrounda ustaw ten przestrzenny albo dolby virtual, tylko podlacz pod audio out(w tv jezeli masz takowe) a nie sluchawkowe.. ( moze byc potrzebna zmiana kabla ;) )
 

Hyper_PL

New member
Głośniki które kupiłeś to zwykłe głośniki komputerowe i niestety nie podłączysz ich bezpośrednio do TV tak żeby grały wszystkie...
 

Dusiu17

New member
Dzisiaj byłem w komputerowym i gość powiedział ,że nie da się podpiąć(żę uszkodze przy tym TV) chyba że coś z kablami pokombinuje ale to już wyższa szkoła;). Natomiast powiedział, że jest możliwość podpięcia do dvd. Mój model to LG DVX 276. Posiada styłu 7 wejść OUTPUT m.in. COAXIAL, Audi R i L, Video ,Y, PB,PR a także jedno takie jak do Telewizora "TO TV" i moje pytanie czy da się podpiąć te głośniki do tego modelu dvd.. Proszę o odpowiedź:)
//Jestem zielony w tych sprawach
 
Do góry