Coś sensownego do 3500

martinex

New member
Finanse się nieco polepszyły. Do tej pory nie brałem pod uwagę...ale co sadzicie o Philipsie 55PML9008? Jaka to matryca IPS czy VA? Czy przy miniledach to traci znaczenie? Wolałbym VA ale kto wie... tak czy siak co do 4500? TCL sie trochę boje o za częste zwiechy (ze nie wspomne o hisense), samsung za drogi :-(
Mnie odstrasza autorski smart TV, brak w nim gogole tv
 

Marlo

Active member
Lg 55QNED863RE w oficjalnym sklepie LG kosztuje 6399 (w promocji 6199) lepiej kupować z pewnego źródła,
ja podałem cenę z Euro 7199. Teraz jest w LG dobra oferta na 55QNED863QA (2022) za 4499.
 

Marlo

Active member
Samsung 55Q80C ma więcej stref przyciemniania od tego Philipsa 55PML9008 ,
jest jeszcze Samsung Mini Led 55QN85C w Euro w promce 5265 zł.
Decydując się na Google TV masz mocno zawężony wybór tylko do Sony i TCL,
Sony nie ma w ofercie Mini Led 55” , jedyny Mini Led 55” z Google TV to TCL C805, C845.
 

martinex

New member
Lg 55QNED863RE w oficjalnym sklepie LG kosztuje 6399 (w promocji 6199) lepiej kupować z pewnego źródła,
ja podałem cenę z Euro 7199. Teraz jest w LG dobra oferta na 55QNED863QA (2022) za 4499.
a jak, sie ma ubiegłoroczny 55QNED863QA (2022) w porownaniu do LED Philips 55PUS8818. Wiem, że to porownanie dwóch różnych technologi.
Chodzi mi bardziej o wytyczne cena/jakość. Czy różnica jest taka duża, ze warto tyle dopłacać?
Wiem, że LG ma również autorski smart tv ale jest on chyba duzo lepiej dopracowany od smarta Philipsa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest po prostu inny.
Philips z Google TV działa obecnie bez zastrzeżeń.
Wg. mnie warto dopłacić.
Ale nie kupujesz juz oleda ?
 

Marlo

Active member
Philips ma Global Dimming , to bardzo słabe rozwiązanie,
na dodatek nie da się tego wyłączyć, lepszy jest każdy TV
ze strefowym przyciemnianiem.
Mini Led
Direct Led+ Local Dimming
Direct Led
Direct Led+ Global Dimming
 

martinex

New member
Jest po prostu inny.
Philips z Google TV działa obecnie bez zastrzeżeń.
Wg. mnie warto dopłacić.
Ale nie kupujesz juz oleda ?
nie uśmiecha mi się wydawać ponad 5000 na TV i potem stresować się czy coś się wypali podczas grania w grę na konsoli czy przy oglądaniu statycznych obrazów, bądź słuchania muzyki z youtube przy której zazwyczaj ma się stały obraz:unsure:
 
Do góry