Co zamiast TX-P50ST60E ?

badpixel

New member
Mialem zamiar kupic plazme Panasonic TX-P50ST60E ale praktycznie nie ma już nowych sztuk w sklepach. Może jeszcze mi się uda, ale watpie.

Jaka jest alternatywa LCD w rozimarze 42-50 cali dla tej plazmy do 4000 pln? Zalezy mi przede wszystkim na jakości obrazu. Smart TV i wyglad można pominąć.

Czy jest jakiś LCD bez cloudingu z dobra czernia, kolarami i dyzymi katami?
 

SLAV7

New member
Bez reklam
SAMSUNGi już pojawiają się w naszych sklepach ale na razie ceny są z sufitu. Np. 50H6200 to wydatek 4150 !!!. Sporo lepszy SONY 50W809 można kupić już od 3700.

Może za miesiąc - dwa będzie inaczej.
 

mervel

New member
na ceneo jeszcze sporo sklepów sprzedaje...
sam się czaję na ten model i przy okazji mam pytanie:
jak w tym modelu wygląda granie na konsoli ?
sporo osób straszy, że ma słaby input lag. duży ma to wpływ na granie ?
głównie oglądam sport i filmy, ale od czasu do czasu lubię popykać w coś na konsoli...
 

tresor

New member
Witam , kupiłem 50st60 , ale jeszcze nie został do mnie wysłany i mogę go wypmienić na coś innego i czy tylko ten SONY 829 jest warty uwagi ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak jest warty uwagi. To bardzo dobry model.{
Pierwszy taki w historii Sony.
Napisz na PW dostaniesz info.
 

badpixel

New member
czy coś zmieniło się w temacie? lub niby niebawem wyjdzie coś z lepszym obrazem...

Który obecnie model LCD w 46-50" ma obecnie najlepszy obraz (czerń, kontrast, kolory, kąty, rwanie obrazu) w cenie ok 3800 - 4200 zl?

Zależy mi tylko na obrazie. Smart itp przeważnie robię z laptopa lub dongla USB/HDMI.

Zastanawiam się nad tym Sony 50W829B/815B. Czy jakiś Samsung lub Panasonic ma w tej cenie lepszy obraz?
 

czarne_oczy

New member
Podłączę się do tematu.

Początkowo chciałem kupić 42cale. Potem udało się zwiększyć budżet i zachciało się 50cali. Niestety decyzja o zakupie nowego tv była lekko spóźniona i nie załapałem się już na Panasa z serii ST60.

I teraz pytanie co zamiast? Czy odpuścić sobie te 50 cali i brać 42GT60 które jeszcze można znaleźć czy może koledzy zaproponują jakąś inną opcje? Mam w domu 42gt30. Rozmiar niby wystarczający ale chciałoby się te 50cali. ;) 50-tka z GT odpada. Budżet zamykam kwotą 3,5tys. (+-stówa). Więcej na tv nie wydam. Czy jest w tej cenie jakaś 50 calowa alternatywa? Choćby w LED? I czy zbliży się ona choć trochę do jakości którą daje ST/GT60? Będę wdzięczny za każdą radę...
 
Do góry