Co wybrać?

elfog

New member
Witam serdecznie i proszę o radę. Jestem zainteresowana kupnem nowego telewizora. Czytam forum już kilka dni i nadal "nic nie wiem". Pokój od strony południowej, telewizor tyłem do okna, sygnał z UPC. Moje największe uznanie zyskał, po obejrzeniu obrazu w sklepach Samsung 32R71B, ale pojawił się Samsung 32R32B z interesującą ofertą cenową. A może jeszcze coś innego?. Będę wdzięczna za pomoc.
 

Kto_To_Jest

New member
elfog napisał:
Witam serdecznie i proszę o radę. Jestem zainteresowana kupnem nowego telewizora. Czytam forum już kilka dni i nadal "nic nie wiem". Pokój od strony południowej, telewizor tyłem do okna, sygnał z UPC. Moje największe uznanie zyskał, po obejrzeniu obrazu w sklepach Samsung 32R71B, ale pojawił się Samsung 32R32B z interesującą ofertą cenową. A może jeszcze coś innego?. Będę wdzięczna za pomoc.

A moze jakąś plazme?Np. Samsung PS42E71H.Kupiłem ja tydzien temu i gra swietnie.Do sygnału z kablówki lepiej nadaje sie plazma.Ja ogłądam tv z 2,5m i obraz z kablowki jest ok.
 

elfog

New member
Dzięki za odzew, ale zdecydowana jestem na LCD. Dzisiaj znowu konsultowałam zakup w sklepach i dostałam następną propozycję - Samsung LE32S71B. Mam więc do wyboru już 3 telewizory - R71B, R32B i S71B. Który wybrać? Proszę o pomoc!
 

Greg78

New member
wszystko zalezy od tego ile chcesz wydac? z tych trzech ja osobiscie wzialbym R71 (sa juz fototesty tego modelu), ale jest tez wiele innych firm oprocz Samsunga :) a wybor tego jedynego jest bardzo ciezki. Sam ciagle nie moge sie zdecydowac na konkretny model :)
 
Do góry