Co się stało z samsungiem?

pamieta

New member
Cześć,
Szukam jakieś używanego 60+ calowego samsunga który będzie obsługiwał dolby atmos i może jakby miał ze 100hz to byłoby luksusowo. Telewizorów jest tak wiele i co roku wychodzą nowe modele, że nie mam pojęcia jak to ugryźć. Nie chce nówki, bo mi nigdy żadna elektronika nie zdechła, więc śmiało chcę ryzykować z używką mając na horyzoncie o 70% tańszy zakup.

Ale wracając do tytułu tego wątku. Od zawsze brodziłem w samsungach, ale kiedy wszedłem na forum to potwornie się zdziwiłem, że zawsze wiodący samsung jest zmiażdżony przez konkurentów(zwłaszcza LG). Co się z stało z ich technologią, że jest tak niepopularna(przynajmniej pod względem wątków na forum).

Generalnie zależało mi na samsungu ze względu na posiadany soundbar samsunga i chciałem, żeby to w 100% ze sobą współgrało.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Piszesz w dziale OLED, więc zakładam, że interesuje Cię OLED. Tu odpowiedź jest prosta: SAMSUNG nie ma starszych/używanych OLDów bo ich sprzedaż oferuje dopiero od niecałego roku (modele 55S95B i 65S95B). Wcześniej nie miał OLEDów w swojej ofercie a jedynie modele na matrycach LCD.
 

pamieta

New member
No właśnie czy masz na dopłatę do Oleda ?
Zacząłem się orientować w cenach i oledy 55 cali przekraczają moje możliwości. Znacie rynek, więc mam do was pytanie. Czy im dłużej OLED jest w użyciu i można powiedzieć, że powszechnieje to zaczęło się to przekładać na spadek cen? Z początku myślałem o półśrodkach, ale jednak zdecydowana większość opinii mówi, że lepiej dopłacić raz a dobrze i mieć zauważalnie lepszą jakość mając oleda.
 

pamieta

New member
@kiki Zweryfikowałem możliwości i chciałbym wydać 6k. Czy w takiej kasie jest jakaś szansa myśleć o OLED 65", czy zostały mi tylko modele mini led TCL?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, jeśli nie dokładasz 900 zł to do 6 tyś zł - zostały mini ledy :
  • 65Qned 913 LG za 5499 zł
  • 65C835 mini led TCL. za 5699 zł
 
Do góry