Co sądzicie o tym zestawie ??

suli17

New member
jvc LT C50 i JVC LTS60

Witam :)

Po długich przemyśleniach i konsultacjach na temat odpowiedniego zestawu kina domowego stanąlem na takim zestwie kina domowego:

a) H/K AVR 335
b) H/K DVD 31
c) HKTS 11 + HKS 4 wszystkie na podstawkach HTFS 2
d) Sharp 37 " P50

Jeśli można to proszę o waszą fachową opinie na temat tego zestawu.
Wiem ze wiekszosc obiekcji bedzie co do glosników wieć odrazu zaznaczam ze wzgledu na ograniczone miejsce nie moge sobie pozwolic na glosniki typu Jbl Balboa czy Northridge choc wiem ze są duzo lepszej jakości i niestety musze szukac glosnikow o mniejszych rozmiarach.

Zestaw bedzie chodził głównie pod Cyfra +, DVD oraz Playstation2, od czasu do czasu muzyka.

Jako głosniki rozważalem również:

a) Teufel Concept "S"
b) Infinity Oreus
c) JBL SCS 20
d) Arcitec Acoustic Athena 0.5

Jeśli macie jakies inne propozycje to bardzo chetnie sie z nimi zapoznam.

Z góry dziękuje i pozdrawiam
suli17
 

suli17

New member
Cześć
Widze ze chetnych do odpowiedzi nie ma ale moze jednak ktoś mi doradzi.

Dzisiaj pojawiła sie jeszcze nowa opcja:

Sharp 37" P50 + H/K AVR 235+ DVD 22 + QUADRAL Ascent 705

i co o tym sądzicie w porównaniu do:

Sharp 37 " P50 + H/K AVR 335 + DVD 31 + HKTS 11 + HKS 4 (wszystkie na podstawkach HTFS 2)

Moze ktoś z was mial okazje juz przetestowac takie zestawy, jesli tak to bardzo prosze o opinie.

Pozdrawiam
suli17
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Chętni są tylko czasu brakuje :roll:

Tv + ampli + DVD będą pierwszej jakości, tutaj powstaje pytanie na temat głośników, musisz je dobrac do własnych preferencji w zależności od barwy dźwięku jaką lubisz.

Mi osobiście odpowiada barwa z głębokim miękkim basem, nawet nie musi byc bardzo szybki, średnie też muszą o sobie dac znac a wysokie wystarczy jak pocykają na jakimś przyzwoitym poziomie. Ja preferuję firmy KEF, JBL, B&W i Infinity.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
dostaniemy moderatora z extra oceną wiedzy na temat systemów audio
Blackninja
dostaniesz jutro odpowiedź do audio
LCD 37' Sharpa przy Twoich warunkach chodzi rewelacyjnie.
Cyfra + i dvd daje Ci komfort jakosci obrazu .Skraca odleglośc od ekranu. Dziś obserwowałem w sklepie Gdyni - plazmu Fujitsu . I choc własciciel zapewniał o ich wilekości i jakości - mnie nie powalily.

HK w tej klasie cenowej ma nie wiele konurencji - ja sugerowalem Ci komplet C.
Dźwięk czujesz w sercu a nie po scianach. Odsłuchając płytę którą słuchuchaleś wiele razy odczuwasz mrowienie na plecach. Jakoś super.
pozdrawiam
 
Do góry