Co polecacie?

wasylhh

New member
Bez reklam
Witam. Przymierzam sie do kupna kolumn (znowu haha) ale tym razem chce wydac na glosniki ok 600 euro. Moj ampli to ONKYO 507. Na oku mam

JBL Northridge E80 (jako fronty), JBL Northridge E20 (jako tylne) i JBL EC 25 (jako center)
Quadral Quintas 500
Quadral Quintas 5000
Klipsch HD Theater 500
Harman Kardon HKTS 16
Teufel Theater 80

Co z tego polecacie najbardziej tak zebym byl zadowolony na lata?
 
Ostatnia edycja:

edyp

New member
Ja bym jeszcze wziął po uwagę KEFy C7, bardzo fajne głośniki, a jakoś mało o nich się tu pisze, zazwyczaj tylko klipsch, dali, jamo, jbl, monitor audio, chyba że faktycznie w tej cenie KEFy są słabsze w porównaniu z innymi
 

damian820927

New member
Bez reklam
Ja bym jeszcze wziął po uwagę KEFy C7, bardzo fajne głośniki, a jakoś mało o nich się tu pisze, zazwyczaj tylko klipsch, dali, jamo, jbl, monitor audio, chyba że faktycznie w tej cenie KEFy są słabsze w porównaniu z innymi


I tak jak kolega proponuje KEF C7 set też fajny zestaw na pewno wart odsłuchu
 

wasylhh

New member
Bez reklam
KEFy C7 to owszem cena 600 euro ale za dwie sztuki...Ja mam na mysli wydac 600 euro za komplet 5.0. Do kompletu dodam rowniez, ze biore pod uwage kolumny Jamo S 606
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
ja bym polecał to samo na front i tył...centralny zajmuje sie praktycznie tylko wokalem więc moze być nieco inny i do tego sub....zabrzmi to pełnie w kinie i naprawdę nieźle w muzyce jak puścisz na wszystkie kolumny
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Wykorzystac bym je chcial w wiekszosci do filmow BD i gier. Muzyki tez troche slucham ale nie czesto. Powiedzmy 80% filmy i gry a 20% muzyka. Slucham troche wszystkiego Metallica, troche hip hopu czasem zona wlaczy jakies swoje rytmy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To żadne z tych co wymieniłeś.Do kina liczą efekty i tu JBL wyda z siebie super dźwięk . W większości dobrych kin w Polsce i nie tylko spotkasz właśnie JBL-a.
Ale do takiej muzyki to Paradigm, Monitor Audio
 

damian820927

New member
Bez reklam
To żadne z tych co wymieniłeś.Do kina liczą efekty i tu JBL wyda z siebie super dźwięk . W większości dobrych kin w Polsce i nie tylko spotkasz właśnie JBL-a.
Ale do takiej muzyki to Paradigm, Monitor Audio

Tak jak Kiki mówi JBL do kina super, mam taki właśnie zestaw 507 + ES pack kino rewelacja ale 600Euro też nie wystarczy :( na 5.0 wykroczy trochę ponad. Moim zdaniem optimum czyli dobre w kinie i muzyczki posłuchasz fajnie to Klipsch F1 set i tu 600Eur się mieścisz.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Tak jak Kiki mówi JBL do kina super, mam taki właśnie zestaw 507 + ES pack kino rewelacja ale 600Euro też nie wystarczy :( na 5.0 wykroczy trochę ponad. Moim zdaniem optimum czyli dobre w kinie i muzyczki posłuchasz fajnie to Klipsch F1 set i tu 600Eur się mieścisz.

Jak bym skompletowal dwa fronty JBL E80 + tyly JBL E20 i center JBL EC 25 to bym sie w 600 euro zmiescil bo wyszlo by mi 593, 97 euro...Suba nie biore pod uwage bo wiem ze takie kolumny maja juz troche basu wiec nie widze sensu wymieniana go, bo mam teraz canton. Aha a quadral 500 albo 5000 nie daly by rady?
 
Ostatnia edycja:

damian820927

New member
Bez reklam
Jeśli Ci wyszło, że 600Euro wystarczy to bierz ESy do kina rewelacja.
QQ 500 miałem kiedyś, też dobre małe kolumny stosunek ceny do jakości brzmienia super, ale JBL góruje w kinie.
 
Do góry