co jeśli nie KRP-500A?

daroda496

New member
Witam! Proszę znających się na rzeczy o odpowiedź co do osiedlowej kablówki zamiast plazmy KRP-500A?. Niewątpliwe są jej takie zalety jak grubość tylko 64mm i ładny często chwalony obraz.Nie ma ona jednak tunera DVB-C i by oglądać cyfrową kablówkę należy wziąć tuner z kablówki i postawić go sobie jako dodatkowe urządzenie. Może jednak wziąć PDP-5090 (grubszy ekran bo 93mm), która nie ma osobno odbiornika multimedialnego i zamiast tego odbiornika postawić tuner cyfrowej kablówki. Proszę też o odpowiedź czy jest różnica w pracy KRP-500A i PDP-5090 bo pierwszy ma odseparowany odbiornik multimedialny, a drugi nie. Ja wolałbym po prostu włożyć tylko kartę do TV z DVB-C niż stawiać dodatkowy tuner, ale jesli nic nie dorównuje plaźmie Pioneera to ją kupię. aha... i już się chyba nie upieram się przy plaźmie, a talerz na balkonie odpada.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
testowalismy i KRP i LX 5090.
Wg mojej oceny to LX lepiej skalowal obraz co w Twoim przypadku ma ogromne znaczenie.
Mniej kosztuje wiec korzysc dodatkowa.
A ta grubosc jest do akceptacji - jesli stoi to i tak nie zobaczysz roznicy.
Jesli wisi to musisz miec i tak chlodzenie.
 

daroda496

New member
Kiki, czyli nic co ma DVB-C nie dorównuje Pionkowi? Telewizor ma wisieć. I jeszcze jedno-do kablówki wystarczy mi nawet w przyszłości 5090 czy jednak brać 5090H?
 

plejak

Banned
Pioneer przegrywa z Philippsem 9704 led.

test się właśnie wczytuje - ale jest tego sporo.
W skrócie - to rewelacyjny telewizor.
Czerń - to pierwszy telewizor na świecie który ma lepszą czerń niż plazma Pioneera !!!! :hmm:

. Potwierdziliśmy to w wynikach kalibracji :grin: .
Inne rzeczy sprawdzisz jutro.

Tak kiki pisał o modelu led Philips 9704/12 .
Wiec jakoscia przewyższa juz póki co starego Pioneera- nowych modeli nie będzie.W modelu 5090 z h masz Mpeg4.:eek: :hmm:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybor nalezy do kupujacego.
Philips ma lepsza czern .Pioneer ma lepsze skalowanie w SD.
Philips ma rewelacyjna ostrosc
Pioneer kosztuje polowe mniej niz Philips :D
 

plejak

Banned
Philips 9704 kosztuje 8400 zł

Oczywiscie że wybiera kupujący.Skalowanie ważne czerń też , pobór mocy pewno też.Nawet może marka i design , technologia (led czy plazma)czy poszczególne funkcje.Wielkosć też ma znaczenie 47 to nie 50.
Lecz z jednym sie nie zgodzę - według danych ze sklepów internetowych
Philips 9704 jest droższy od Pioneera 5090 400 zł natomiast tańszy od Pioneera 5090 h 600 zl.
Czyli róznica nie przekracza w zadnym wypadku 10%.Wiec nie jest to żadna połowa- ceny sugerowane producentów są z ksieżyca i nierealne do osiągnięcia.
Dzis wycofują zarówki z użycia z powodu dbania o emnergooszczędnosć i środowisko naturalne , pewno za 5 lat z tego samego powodu nie bedzie mozna produkować prądzżerajacych plazm.Pozdrawiam
 

daroda496

New member
Nie jestem fachowcem więc może głupio zapytam, ale jeśli do Philipsa włożę kartę cyfrowej kablówki to ten problem gorszego od Pionnera skalowania nadal pozostanie?
 

daroda496

New member
za udzieloną dotychczas pomoc bardzo dziękuję, ale zapytam jeszcze czy jeśli do Philipsa 9704/12 włożę kartę cyfrowej kablówki to skanowaniem obrazu z SD nadal ten Philips nie dorówna LX-5090 bez karty cyfrowej kablówki? Czy nie ma to żadnego znaczenia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips jeszcze nie ma nawet w dostawach .a już serwujesz
cenę .przecież detal 13999 zł.
Ja nie lubię wróżyć .Zobaczymy jak wejdą do sprzedaży .
 
Do góry