co dla NAD C730???

yanko

New member
Nadejszła wiekopomna chwila... po kilku latach umilania codzienności i piększenia się na reprezentacyjnym miejscu salonu NAD C730 (+C541) musi się przenieść do sypialni na całe 13,5 metra. Siłą rzeczy trzeba mu wymyśleć nowe kolumny, siłą rzeczy gabarytowo zoptymalizowane do wymiarów półek. Czy USHER S-520 będą odpowiednim towarzystwem, czy może warto poszukać czegoś z bogatej oferty PARADIGMA, a może ktoś ma jeszcze inne pomysły?

Co myślicie?

yanko
 
Ostatnia edycja:

Skibus

New member
S520 nie lubia stac na półce. Wymagają trochę przestrzeni. Rozejrzał bym się w serii bronze Monitor audio
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Szybkie kolumny z dobra równowaga tonalną, a co najważniejsze teraz w dobrej cenie.

330.jpg
 

yanko

New member
blackninja napisał:
Szybkie kolumny z dobra równowaga tonalną, a co najważniejsze teraz w dobrej cenie.

A możesz jakąś zaproponować? MA BR2 znalazłem za 1150 zł, USHERY są ok. 200 złotych droższe...

A gdyby nie wciskać ich na półce, tylko dac im trochę miejsca i postawić je na komodzie, ok. 15 - 20 cm od ściany, skierowane w stronę łóżka, czyli centrum sypialni?
 
Ostatnia edycja:

Skibus

New member
yanko napisał:
A możesz jakąś zaproponować? MA BR2 znalazłem za 1150 zł, USHERY są ok. 200 złotych droższe...

A gdyby nie wciskać ich na półce, tylko dac im trochę miejsca i postawić je na komodzie, ok. 15 - 20 cm od ściany, skierowane w stronę łóżka, czyli centrum sypialni?

Dla Usherów za blisko
 

yanko

New member
Ładnie...

posłuchałem ich... ładnie. Pierwszy raz w życiu zastanawiałem się jak takie małe może tak dużo, ale to też pierwsze monitory w moim życiu, chciałbym je jeszcze z czymś porównać. Mimo wszystko odsłucham Usherów, chciałbym też zobaczyć co potrafią Paradigmy - co sądzicie o tych ostatnich, możecie coś polecić?
 

juras32

Member
Paradimy Seria Studio grały zawsze dość,że tak powiem dobitnie. Na dodatek monitory sa bardzo duże.Kultury to za bardzo z nich nie było.Urzadzenia Nada brzmią dość pastelowo,bez drapieżności,ostrożści.i tutaj trzeba umiejętnie dobrać kolumienki do Nada.Co do nowości to nie mam za bardzo pojęcia co obecnie sprawuje się przyzwoicie.Bazuje głownie na starszym sprzęcie -mam swoje powody.Co do monitorów to akurat takie stereo uwielbiam najbardziej,przestrzeń,kontrolowany spręzysty bas ,oddech,barwa można słuchac i słuchać godzinami.
Pozdr
 
Ostatnia edycja:

juras32

Member
Obecnie używam Cd sonnetter allabaster, wzmaczniacz lampowy robiony na zamówienie na ukrainie na 6c333c, kolumny z 1973r podstawka amerykański altec w obudowie zamknietej pracujące na dwóch kondesatorach jeden siemens a drugi oryginalny od alteca.Okablowanie interkonect audio-note na wubetach, głosnikowe kimber 4tc sieciówki robione na zamówienie stosowane w radiolokacji na statkach.Tak to u mnie wyglada.
pozdr
 
Do góry