Cieniutka niewykorzystana przez obraz czarna ramka dookola ekranu plazmy

MartinMartin

New member
Witam, zakupilem wlasnie plazme Panasonica TX-P55VT30 i poniewaz jestem laikiem w tych sprawach mam pytanie, mianowicie jak sie dokladnie przyjzec jak wlacze obraz to dookola ekrany idzie taki cieniutki 0,5 cm paseczek - taka cienitka ramka okraza caly ekran. Czy to jest normalne czy moze obraz powinien rozciagac sie dokladnie po calym ekranie az do miejsca plastikowego obramowania plazmy? Jesli nie jest to normalne to jak to poszerzyc? A moze jest to normalne w kazdej plazmie bdz lcd? Prosze o info,pozdrawiam:)
 

MartinMartin

New member
ta opcje mam wlaczona, teraz jak sie przyjzalem to tak naprawde nie jest ramka bo po bokach ekrany specjalnie sa te cieniutki linnie po prostu w Panasonic i nie sa czescia ekranu wyswietlajaca za to u gory ekranu i u dolu juz sa, czyli pytanie czy to normalne ze po calej dlugosci ekranu wystepuja ten 0,5 cm cieniutki paseczek ( pod ekranem jak i nad ekranem) ????
 

smoczajama

New member
MartinMartin rozwiązałeś problem? Mam to samo w tx-p42ut50. Czarna obwódka powstała po "powrocie do ustawień fabrycznych".
 
Ostatnia edycja:

mufex

New member
Jest to normalne dla kazdej plazmy. Nie ma czym sie przejmowac. Ten kto pisze, ze tego nie mial a po przywroceniu ustawien fabrycznych powstala ta ramka albo nie zauwazyl tego wczesniej albo ma leda a nie plazme :)
 

lm648

Banned
Jest to normalne dla kazdej plazmy. Nie ma czym sie przejmowac. Ten kto pisze, ze tego nie mial a po przywroceniu ustawien fabrycznych powstala ta ramka albo nie zauwazyl tego wczesniej albo ma leda a nie plazme :)

Potwierdzam, tak faktycznie jest, każda plazma tak ma i tyle :) idź do saloooonu RTV popatrz :)
 
Do góry