Chlodzenie przy wylaczeniu

herzog

New member
Witam
Proszę o pomoc w rozwiązaniu prooblemu, otóż po zakończeniu oglądania przez projektor filmu ok 3godz. tj.epson 5300 się powinien chlodzic zaraz po wyłączeniu ,a tego nie robi .Czym to może być spowodowane? Czy nie jest na tyle zagrzany i tego nie potrzebuje czy może coś się porobiło albo ja coś źle wylaczam ?proszę o podpowiedz
Pozdrawiam
 

Lukasz2525

New member
A chłodził się i przestał czy wcześniej też tego nie robił ? Generalnie wszystkie projektory , z którymi się spotkałem wyłącza się dwukrotnym naciśnięciem powera , po czym projektor chwilę się chłodzi , niektóre modele wyświetlają jeszcze odliczanie czasu do końca .
 

herzog

New member
Czesc...podczas oglądania filmu słychać jak pracuje wentylator ale przy wyłączeniu już nie .Raz się zdarzyło że po zakończeniu pracy się chlodzil. Wyłączam go w sposób przedstawiony w instrukcji dokładnie tak jak napisałeś 😊Po wcisnieciu power wyświetla się pytanie "wyłączyć projektor ?" a następnie by to zrobić trzeba jeszcze potwierdzić to samo i tym samy przyciskiem ...i w tym momencie właśnie wg . instrukcji powinien się chlodzic a tego nie robi tylko się wyłącza...dzięki za pomoc
Pozdrawiam
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Może nie potrzebuje chłodzenia?? Niektóre auta też po wył. Silnika jeszcze wiatrak wieje.. Puść go na 6h i zobacz wtedy heh
 

nokinomaniak

New member
Nie potrzebuje chłodzenia , np.umnie na 6000 , chyba z raz mi się udało zgrzać go tak ze wiatrak chodził po wyłączeniu , ale i tak to było pare sekund .Jesli oglądasz w trybie eko , bez obaw .
Jedyny błąd jaki możesz zrobić to wydrzec wtyczkę z gniazdka jak projektor jeszcze pracuje.
 
Do góry