CES 2012. Szczegóły i zdjęcia plazm Samsunga na 2012 r. Topowa seria to E8000

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
CES 2012. Szczegóły i zdjęcia plazm Samsunga na 2012 rok .Topowa seria to E8000
005__MG_2133.jpg

Samsung przedstawił na Ces jego najlepsze modele plazm na rok 2012. Model topowy nazywać się będzie - E8000. Podobnie jak ES8000 czyli LCD LED jest wyposażony w kluczowe cechy dla sukcesu na rynku w tym roku. Atrakcyjny wygląd, Smart TV , kamera , głosowa obsługa oraz posiada najnowsze technologie dające wysokiej jakości wyświetlany obrazu.
020__MG_1225.JPG

Plazma Samsunga serii E8000 będzie posiadać Smart Real Black Pro Panel .Daje to najgłębszy poziomy czerni , taki jaki nigdy nie widziały plazmy tego producenta.

Anti-Reflection Filter dla skutecznej eliminacji światła otoczenia.
Clear Panel celu zapewnienia wysokiego poziomu kontrastu i bogactwa kolorów, niezależnie od warunków w pomieszczeniu.

Dynamiczny kontrast wynoszący 10.000.000:1.
Ale to co jest najbardziej interesujące to poziom czerni w nowym modelu .W ciemnym pokoju sięga po wynik 00:02 cd/m2. To jest dwa razy lepszy wynik niż osiągnięty w tegorocznych modelach.
Z atrakcyjną ceną i dostępnymi modelami przekątnej 50" i poniżej. Samsung w tym roku będzie jeszcze bardziej atrakcyjnym produktem i nie tylko w dziale plazm.
004__MG_1233.JPG

Polityka "+1 cal" i w tym roku będzie aktualna, więc prawdopodobnie możemy się spodziewać wielkości 43 "i 51" .Modele dostępne będą z czarną ramką ze szczotkowanego aluminium.
 
Ostatnia edycja:

czeski73

New member
Na dzień dzisiejszy w Neonet cena za 51` -5.999,00 PLN :).

Chciałem już kupić 55VT30 lub 51D8000 ale jednak dołoże 1 tysia i kupie PS51E8000.
Choć VT50 bardziej mi się podoba według testów wiem że lepszy ale jest poza zasięgiem finansowym.
Pozatym E8000 można będzie aktualizować przez 5 lat od zakupu więc co roku tak jakbym kupił nowy :)
Myślę i czuje że nie będe żałował że go kupie

więcej o Plazmie PS 51E8000 już na stronie Samsunga

Pozdawiam :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W przyszłym tygodniu będzie u nas na testach.
Poznamy rzeczywisty wymiar jakości.
 
Do góry