Canal Plus i CP na jednej antenie?

justine

New member
Hey. Pozwolę sobie założyć nowy temat niechcąc innym śmiecić w ich wątkach.
Mam pytanko. Da się połączyć dekoder Canal Plus i CP do jednej anteny? Na chwilę obecną posiadam Polsat i jeden Multiroom. Chciałabym wypróbować C+.
Wystarczy wpiąć się kablem w ten konwerter przy antenie i później podłączyć do tego dekoder C+? Czy jeszcze będę potrzebowała coś dokupić?
Będę wdzięczna za pomoc.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Musisz zmienić konwerter na 2 wyjścia lub więcej lub kupić rozdzielacz antenowy ( na rozdzielaczu nie sprawdzałem )

Masz dwa dekodery od Polsatu główny i multiroom ? i konwerter ma dwa wyjścia ?
 
Ostatnia edycja:

justine

New member
Tak, mam dwa dekodery Polsatu. Główny i ten dodatkowy jak Multiroom. No i kazdy dekoder jest podłączony kablem bezpośrednio do anteny. A w tym konwerterze o ile dobrze pamiętam, jest miejsce na jeszcze jeden, trzeci kabel.
Mimo to ten konwerter muszę wymienić tak?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jak masz jeszcze jedno wolne miejsce w konwerterze to nie musisz wymieniać , Podpinasz jeszcze jeden kabel do konwertera i do tunera C+ i to wszystko .

A jak masz konwerter tylko na dwa wyjścia ? to wymiana konwertera aby miał więcej niż 2 wyjścia ( w twoim przypadku )
 

justine

New member
Okej, dziękuję bardzo. :) Myślę, że wszystko wiem, w razie czego będę pytać dalej. :)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Lechu1956

New member
Jeżeli Twój konwerter ma trzy wyjścia, to prawdopodobnie jest to unicable (1xunicable+2xlegacy). Czyli można do niego podłączyć w sumie 6 dekoderów. Do kabla z wyjścia unicable wpinasz rozgałęźnik(np. axing) i możesz podłączyć dekoder CP i Canal Plus. Czyli nie musisz nawet wpinać dodatkowego kabla do tego trzeciego wyjścia.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
To jak ma 3 wyjścia to po wpinać rozgałężnik ? Bez sensu , Gdybym miał wybierać z dwóch jedno to jednak bym wybrał Konwerter ( wymiana ) nie są drogie
 

Lechu1956

New member
Jakie bez sensu? Masz cztery telewizory, czy dekodery i ciągniesz cztery kable. Tu wystarczy jeden , a rozdzielacz w mieszkaniu. Właśnie po to wymyślono unicable. Dla Ciebie wiązka czterech kabli wychodząca ze ściany to pewnie ozdoba mieszkania. Autor zapytania pewnie posiada jeden dekoder z obsługą unicable, a drugi bez obsługi. Dlatego muszą być dwa kable.
 
Do góry