CANAL+ czy HBO? Prosze o pomoce w wyborze - oferta filmowa

SebaK1205

New member
Bez reklam
Witam wszystkich,

Proszę kolegów o poradę, którzy mają wykupione pakiety HBO lub CANAL+ o poradę, w obojętnie której platformie cyfrowej. Chciałbym dokupić sobie pakiet jeden z powyższych. Mam tutaj pytanie: czy na CANAL+ czy na HBO znajde wiecej ciekawych pozycji, nowości czy też premier filmowych?
 

Henry

Active member
Bez reklam
HBO ma niezłe seriale "własnej" produkcji, natomiast C+ bardziej urozmaiconą ofertę filmową, więcej kina europejskiego- trudny wybór :?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Trudny bo na jednym jak i drugim nie ma co oglądać. Żenada. Jak masz możliwość wziąć na miesięczną próbe jedno i drugie to weź i sam decyduj.
Bez przesady, cudów co prawda tam nie ma,ale można coś ciekawego znaleźć no i C+ to jeszcze sport - C+Family, C+Sport...inna kwestia ile miałbyś za to dodatkowo płacić, bo jest coś takiego jak VOD ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
miałem zarówno HBO jak i NC+. Generalnie w obu przypadkach trzeba było za to płacić za dużo w stosunku do tego co oba pakiety oferowały (kablówka) ;)
Jest tak jak Henry pisze HBO ciekawe seriale ale filmy takie se, no i ciągłe powtórki. Canal+ ma znacznie ciekawszą ofertę jeśli chodzi o kino ambitniejsze, dużo premier, poza tym naprawdę dużo sportu. Jeśli miałbym wybierać to padło by na NC+ ale jak pisałem anie jedna, ani druga opcja dla mnie osobiście nie warte były przedłużania umowy.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Bez przesady, cudów co prawda tam nie ma,ale można coś ciekawego znaleźć no i C+ to jeszcze sport - C+Family, C+Sport...inna kwestia ile miałbyś za to dodatkowo płacić, bo jest coś takiego jak VOD ;)

Oczywiście, że można znaleźć, ale uwierz mi, że na okrągło jest to samo, a żadko kiedy coś ciekawego. Ja mam wszystkie możliwe pakiety filmowe od bardzo dawna i mam porównanie. Co bym nie włączył to jakbym oglądał taśmę puszczaną na okrągło. Same mało interesujące seriale typu ''sezon X'' odc.Y albo po raz n-ty dawno obejżane filmy. To jest oczywiście moja subiektywna opinia. Z VOD nie korzystam. Wolę poszukać w sieci filmy online.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Oczywiście, że można znaleźć, ale uwierz mi, że na okrągło jest to samo, a żadko kiedy coś ciekawego. Ja mam wszystkie możliwe pakiety filmowe od bardzo dawna i mam porównanie. Co bym nie włączył to jakbym oglądał taśmę puszczaną na okrągło. Same mało interesujące seriale typu ''sezon X'' odc.Y albo po raz n-ty dawno obejżane filmy. To jest oczywiście moja subiektywna opinia. Z VOD nie korzystam. Wolę poszukać w sieci filmy online.
Ja z tobą nie polemizuję i się zgadzam ;)
Pytanie za ile? Ja póki co nie płacę za te pakiety dodatkowo, jeśli musiałbym wybierać, to ze względu na LM, LE czy ligi europejskie wybrałbym C+, bo i tak w 90% tylko to na tych programach oglądam ;)
A tak w ogóle, to ceny std. za te programy, w stosunku do oferty filmowej są z kosmosu ;)
 

Rafal7

Banned
Po HBO to tylko nazwa została i nic wiecej, a o Canal+ lepiej nic nie mówić.
To są kanały do których jest dopisane Premium i za tą nazwę biorą operatorzy dodatkową kase. To samo tyczy się Cinemaxów.
 
Ostatnia edycja:

tvboy

New member
Już tak nie przesadzajcie....fakt że na początku łączenia CANAL z N miałem kłopoty, bo abonament miał skoczyć z 59.90 do 89.90 przy tych samych programach, więc napisałem wypowiedzenie umowy które wówczas mogłem złożyć i od razu aby zatrzymać klienta dostałem co chciałem, czyli na rok umowę, pakiet HBO (3 programy) na 9 miesięcy i pakiet Canal +Family do końca trwania umowy oraz Canal + Film na 9miesięcy. Całość kosztowało mnie znowu 59.90zł. Teraz wrócę do tematu, bo już kilka lat mam te programy. Odnośnie HBO to filmy są premierowo puszczane, ale później przez pół roku młócone non stop, aż nie chce sie później zaglądać na te programy. Odnośnie pakietów Canal + to są podzielone na Canal + Family(dwa programy) gdzie lecą filmy ale również mecze jak jest rozgrywana liga mistrzów oraz nasza ekstraklasa. Canal + Film (dwa programy) oraz samo Canal + lecą same filmy do tego dokumenty i przyznam że porównując z HBO to filmy premierowe zdarzają się puszczać w pierwszej kolejności własnie w canal +. Dla mnie wole pakiety canal + niż HBO, ale z doświadczenia wiem że do NC+ zawsze dostaniesz na jakiś czas HBO. Jakbyś miał jeszcze więcej pytań to pisz
 

Lech

New member
Bez reklam
W zasadzie to trzeba odpowiedzieć sobie na pytania. Czy mam dostęp do telewizji kablowej, czy raczej jestem skazany na satelitę. Ja niestety, nie mam kablówki i od lat mam dostęp tylko do satelity. W tej chwili jest to NC+, w której możesz wybierać Canal, lub HBO. W NC+ masz do wyboru oba te pakiety razem lub osobno. W Cyfrowym Polsacie nie ma takiego wyboru i tak pozostaje tylko HBO. Tak więc pod tym względem NC+ ma przewagę nad Polsatem. Pakiety Canal i HBO oferuje też drogą satelitarną Orange.
 
Do góry