CA Azur 851W

DarkMag

New member
Witam
Co myślicie o dołożeniu Azura851W do RZ840 pod fronty (MA Silver 500)?
Mam go dość blisko siebie w przystępnej cenie.
 

DarkMag

New member
Tylko ciekawe czy coś wniesie do stereo jeżeli źródłem nadal będzie tidal z onkyo. A nie chcę zawalać się większą ilością sprzętu a już tym bardziej co chwilę przepinać kolumn pomiędzy ampli a jakimś wzmacniaczem.
 

werf

Active member
Bez reklam
Wniesie sporo dynamiki, zasadniczo do tego jest. Zawsze możesz dokupić streamer do niej ,kiedyś miałem taki zestaw 851N+851W całkiem przyjemnie tego się słuchało.
 

DarkMag

New member
W przyszłą sobotę gość do mnie z tym wpadnie to zobaczę. Myślałem o 851n ale zastanawiam się czy nie będzie problemu jak 851w będzie podpięty jednocześnie pod niego i pod onkyo. Żebym jakiegoś zwarcia przypadkiem nie zrobił.
 

werf

Active member
Bez reklam
Jest z tym lekki problem, zresztą jak prawie z każdą końcówką.
Pionkio wpinasz rca, a jakieś inne źródło np.851N xlr-ami. Tu się zaczynają schody, za każdym razem trzeba przełącznik manualnie kliknąć.
Po jakimś czasie dochodzisz do wniosku że potrzebujesz jeszcze np.851E lub coś innego : )
 

DarkMag

New member
No to zobaczę jak z samym onkyo to zagra. Szafka mi już się ugina, nie polecam ikea jak macie dużo klocków :) środkiem opadła 1cm haha
 

DarkMag

New member
Tak na prawdę to nic nie potrzebuje bo jestem zadowolony ale gdzieś tam się goni króliczka. Pod koniec miesiąca będę miał na chwilę naima uniti nova, zobaczymy co wyciśnie z silverów. Będę miał jakiś punkt odniesienia.
 
Do góry