C+ na 3 tv

don111

Banned
czy ten splitter będzie ok ?
http://allegro.pl/item877951828_splitter_wszystkie_dekodery_spliter_3_karty.html

będzie to podłączone do konwertera quad, 2 dekodery hd (w tym jeden z nagrywaniem), 1 dekoder sd

i teraz kolejne pytania:
- który dekoder z cyfry+ wybrać (Pace czy Philips ??)
- jaki kupić najtańszy dekoder SD z pilotem (nawet używany) ?
- jaki kupić dodatkowy dekoder HD (może być z 2 ręki też, proszę o kilka propozycji sprawdzonych modeli) ?

w cyfrze+ jak wiadomo nie ma polsatu, da się tak zrobić aby na 3 tv szedł sygnał też z naziemnej (Polsat) bez przełączania źródeł w tv (np hdmi na tv, euro itp) ?? coś słyszałem o jakimś łączniku :niewiem:

jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o okablowanie ? jestem laikiem więc prosiłbym o dokładne wytłumaczenie co i skąd idzie przy takim rozwiązaniu ze splitterem oraz sygnałem z anteny naziemnej (przy opcji tego "łącznika" o ile jest)
z góry wielkie dzięki
 

przemx

New member
W mojej ocenie się nie da tak zrobić z tym przełączaniem. Co do pytania o dekoder to jeśli chcesz już trzy to dmtrade tu mają linboxy i tanie dekodery hd, fegusony sa zajebiscie tanie w mojej ocenie. To jakbys chciał wogóle wykluczyć splitter, jeśli natomiast chcesz trochę taniej to polecam splitter na atmelu, nie kupuj tanich bo to się nie opłaca, oglądasz film a on się zatnie na amen, dekoderki hd to na te stronie mają fajne i tanie, możesz tez na allegro zlukać te modele moze taniej będzie, a dekoder sd np philips
 
Do góry