Brak listy kanałów Multimedia w Samsungu UE48H6400

szysz7

New member
Hej. Od 1 sierpnia bo przytrzymaniu na smart pilocie przycisku głównego lub guide przez kilka sekund lista kanałów STB jest pusta. Kiedy chcę wybrać kanał przy pomocy pilota ekranowego historia kanałów również jest pusta ani nie podpowiada kanałów. Nie wiem czy to wina dostawcy usługi czy telewizora. W tym dniu robiłem porządki więc odłączyłem dekoder i po ponownym podłączeniu funkcja ta przestała działać.

Dekoder ADB-3831CD
 

szysz7

New member
Hej. Widzę, że temat utknął w martwym punkcie, a ja po miesiącu dalej nie mogę się przyzwyczaić.
Poniżej link ze zdjęciami problemu:

https://drive.google.com/folder/d/0B8sc_UoSGGhWZlkwOEdLTHhGWm8/edit

Jak widać przewodnik działa, natomiast lista STB jest pusta, a po wpisywaniu nr kanału nie wyświetlają się podpowiedzi ani nazwy stacji. Co za tym idzie nie działa także przełączanie kanałów przy pomocy Voice Control. Czy ktoś wie skąd pobierane są informacje o kanałach (internet czy dostawca) albo czy zachodziły jakieś zmiany na linii Samsung/Multimedia? Być może soft? Pamiętam, że od początku lipca miała zostać wyłączona jedną z usług Samsung która podpowiadała jakie programy warto obejrzeć, ale nawet po jest włączeniu nie miałem problemów z lista kanałów...
 

rokob33

New member
Hej. Widzę, że temat utknął w martwym punkcie, a ja po miesiącu dalej nie mogę się przyzwyczaić.
Poniżej link ze zdjęciami problemu:

https://drive.google.com/folder/d/0B8sc_UoSGGhWZlkwOEdLTHhGWm8/edit

Jak widać przewodnik działa, natomiast lista STB jest pusta, a po wpisywaniu nr kanału nie wyświetlają się podpowiedzi ani nazwy stacji. Co za tym idzie nie działa także przełączanie kanałów przy pomocy Voice Control. Czy ktoś wie skąd pobierane są informacje o kanałach (internet czy dostawca) albo czy zachodziły jakieś zmiany na linii Samsung/Multimedia? Być może soft? Pamiętam, że od początku lipca miała zostać wyłączona jedną z usług Samsung która podpowiadała jakie programy warto obejrzeć, ale nawet po jest włączeniu nie miałem problemów z lista kanałów...


udalo ci sie rozwiazac problem?
 

turek78

New member
Witam, wczoraj po aktualizacji firmware tv do 1130 pojawił mi się ten sam problem. TV to Samsung F7000, może ktoś się czegoś dowiedział od tego czasu?
 
Do góry