Bose 700

szybal

Banned
Witam
Nie jestem specem od dźwięku.
Dla wszystkich myślących o zakupie Bose 700 - Dwa słowa: polecam warto.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Szybal najważniejsze zadowolenie Twoje !
Ja nigdy bym nie poszedł w plastik pod swoje wymagania - bądź co bądź stricte stereo.
Każdy wybiera to co mu pasuje - ten Bose może i fajny jest pod KD - nie słuchałem.....
 

szybal

Banned
Wszystko się zgadza macie na pewno rację.
Ale tak jak pisałem pod kogoś kto się zastanawia nad tym konkretnym modelem warto kupić.
Ja oglądam głównie filmy i telewizję koncerty czy muzyka rzadko .
Tak więc jedno Hdmi wystarczy i tak podłączony jest przez optyk .
Dla mnie wymiary jakość wykonania dźwięku pilot i ciekawe rozwiązania praktyczne są na najwyższym poziomie.Ale nie jestem znawcą Dla tego chętnie czytam opinie kolegów którzy mieli możliwość kontaktu z produktami firmy Bose.
 

szybal

Banned
Do wszystkich szczęśliwych posiadaczy Bose 700 ostatnio zrobiłem mały remont salonu postanowilem tylne satelity powiesic maksymalnie daleko od środka czyli 3.5m lewo i prawo na wys.1.60. Efekt mega polecam sprawdzić!!! żałuję że wcześniej opierała się na wiedzy osób które nie miały okazji przetestować zestawu Bose 700
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Sprzedam bose 700 białe + sub 700 biały pełna dokumentacja I wszystkie pudełka cena 5000zl do negocjacji
Poszedłem w kd 5.2.4 bose 700 leży I nie używam można sprawdzić jak gra u mnie w domu. Sprzęt kupiony w media ekspert.
 
Ostatnia edycja:
Do góry