Bluray H/K BDP10 nie działa - co w zamian?

AgaiRafal

New member
Witam,

niestety wychodzi na to że mój BDP10 ostatecznie padł i naprawa może okazać się nieopłacalna.

Ze względu na to, że spodziewane są w niedługim czasie odtwarzacze Blu-ray wspierające natywnie 4k, nie chciałbym obecnie inwestować w coś zbyt drogiego.

Jednak potrzebuję jakiegoś odtwarzacza na tzw. przeczekanie. Głównie Blu-ray / DVD / AVCHD
Wstępnie wybrałem coś takiego:
Samsung: H6500 / J7500
Panasonic: BDT170 / BDT270 / BDT370
Pioneer: BDP-170

Proszę o opinię, czy warto wziąć coś z powyższych. A może jakieś inne propozycje...
 

cuba

New member
Cześć
Dołączę się. :)
Kupiłeś coś może albo masz już jakiegoś faworyta?
Też rozpatruję te modele + Philips BDP7750 i Sony BDP-S5500. Z Panasa to raczej tylko BDT370.
Mam takie przemyślenia po szperaniu po sieci.
Pioneer na tle innych jest już dość starym modelem. Piszą też, że lubi się wieszać. Poza tym jest już mało dostępny i wciąż trzyma cenę. Najstaszy i najdroższy. :)
Z Samsungami mam taki problem, że porównując te 2 modele wyszło mi, że H6500 odtwarza więcej formatów, J7500 jest nowszy o rok i ma dodatkowe HDMI, które dla mnie nie jest ważne. I który zatem wybrać?
Panasonic. To mnie zaskoczyło, że model poprzedni czyli BDT360 jest droższy o 100 zł od BDT370. Czy należy się doszukiwać jakichś oszczędności w nowszym modelu?
Philips. Jakiś wybitnie dziadowskiego pilota ma, bo w każdej opinii jest to nagłaśniane.
O Sony nie mam zdania, jako ostatni wpadł mi na listę. Dobrze jest oceniany na Trusted Reviews - The Latest Technology News and Reviews
 
Do góry