Bluray do kompletu z Harman/Kardon AVR 360 (lub 260)

rib

New member
Witam,
Kompletuje powoli nowy domowy zestaw, o ile na tv się już prawie zdecydowałem i na ampli też (będzie to jeden z wymienionych H/K) o tyle nie wiem jakiego BR kupić :-/
Zależy mi na dobrym dźwięku i obrazie, sprzęt tylko pod Bluray i DVD, zadnych dvix, mkv itp z pendriva nie będe na tym sprzętcie oglądał (w tym celu kupionego mam WDHD Live :)
W zestawach z H/K dorzucany jest : BDP-10 jednak może koledzy poradzicie coś innego (nie koniecznie droższego, mile widziane tańsze propozycje ;) ??
 

cierpliwy_304

New member
Witam! Też przymierzam się do kupienia zestawu H/K AVR 255 lub 260 + BDP 10 i jakieś głośniki do tego, naczytałem się o tej 255-ce i sam nie wiem co mam robić, czy wybrać tą 260? Są tu użytkownicy tego nowszego modelu HK? Czy są z nim takie przeboje jak z 255 czy może firma nauczyła się na błędach i wypuściła coś o czym nie będzie tak głośno ze względu na problemy? Pozdr.
 

siciuwyspaPL

New member
Witam !
No ja tez sie zdecydowalem na zakup H/K i to ma byc albo avr 355 lub 260 ! co do glosnikow to zastanawiam sie nad jamo 408 5.0 ( najtansza opccja) lub Dali concept 6 5.0 lub jak kasy starczy to Klipsch F-3 zestaw 5.0 , ostatecznie pozostaje tylko odsluch. Co do wad avr255 i 355 to byly one tylko w pierwszych modelach , z tego co wiem to wystarczylo wgrac nowego softa i po problemie, w chwili obecnej jak kupujesz avr to nie ma wad czyli w tych 260 i 360 tez nie powinno.Wszystkie zestawy boire 5.0 bo suba zawsze moge dokupic oddzielnie a wole kupic lepsze kolumny. i tak juz kupilem 50 plazme wiec w sumie to mi wyjdzie 10 ys zl ;/ ,oczewiscie nie trzeba pisac dlaczego plazma :lol: a do blue-rayow h/k slyszalem same pozytywy no i widzialem w akcji i w/g mnie to sa naprawde godne polecenia , nie widzialem na zadnym innym tak czystego obrazu.
 

janusz

New member
Bez reklam
HK BDP-10 to niskiej klasy odtwrzacz, przegrywjący porównania nawet z Sony, Smasungiem, LG czy Panasonikiem, o Pioneerze nie wspominjąc. Jednak fakt zbieżności stylistycznej z bardzo dobrymi amplitunerani powoduje, że zakup jest całkiem sensowny.
 
Do góry