Bluetimes Coopa BT-3550B

eton68

New member
Czy ktoś już miał do czynienia z tym playerem? Z tego co widzę to na chwilę obecną chyba najtańszy odtwarzacz (w C4I 587 zł) oraz najwyżej oceniony na Iboum sprzęt zbudowany na RT 1186. Zaciekawiło mnie jedno zdanie w jego opisie na stronie C4I:"Dla wygody użytkownika wbudowano 2 systemy operacyjne: Linux i Android 2.2 oraz zaoferowano łatwe przełączanie pomiędzy nimi.". Czy jest to możliwe czy może po prostu marketingowy bełkot.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Dla wygody użytkownika wbudowano 2 systemy operacyjne: Linux i Android 2.2 oraz zaoferowano łatwe przełączanie pomiędzy nimi.". Czy jest to możliwe czy może po prostu marketingowy bełkot.

99% sprzętu na 1186 ma Androida. Bełkotem jest to "łatwe przełączanie" - Android działa jako aplikacja firmware opartego na Linuksie, czyli: ładuje się firmware i jedną z jego możliwości jest uruchomienie Androida. Ogólnie gadżet, bo 2.2 to już muzeum software, na dodatek bardzo wolno pracuje.

Samym sprzętem też by się nie ekscytował: brak obiecanego do marca wsparcia dla USB DVB-T, SBS 3D tylko half resolution, Samba pracuje tylko w jedną stronę (widzi zewnętrzną sieć), czyli jako NAS jest do d... i kilka innych mankamentów. Wydaje się, że firma odpuściła sobie wsparcie i wypuściła nowe produkty z DVB-T....
 
Dostałem do ręki ten player, SAMBa działa w obie strony, ftp z PC jak i NFS z playera. Android wersja 2.3 taki sam jak większość playerów na RT1185. Wyświetlacz jest okrojony do minut ale pozostałe funkcje patrząc na cenę warte uwagi. Player to nie NAS zrozumiałe ograniczenia.Firmware ma datę 1.03.2012. Full HD BD ISO nie testowałem ale sprawdzę- według opisu chodzi.
 
BT 3550 nie ma problemu z materiałem z wysokim bitrate w tym z BD po sieci. SD BD ISO również . (sieć GBEthernet ,streaming NFS)nie ma różnic w porównaniu np z HiMedią 900B a cena o 200 zł niższa.
 
Do góry