Blu, ray z wyjściem analog. 7.1 do 1000 PLN

maximus29

New member
Witam!
Zamierzam kupić odtwarzacz blu ray, podstawowym warunkiem jest to żeby posiadał wyjście analogowe 7.1.
Chciałbym za niego zapłacić około 1000 PLN. Chce na nim ogladać filmy na blu ray, oraz DVD (nie interesują mnie filmy w formatach DIVX, MKV i inne gadach) wszystko oczywiście oryginalne ze sklepu - żadnych nagrywanych ściąganych z netu itp.
Proszę o pomoc obiektywne stwierdzenie które modele dają najlepszy obraz i dzwięk (na razie wyszukałem LG BD390, Philips BDP 7500 oraz Samsung 2500) Co do samsunga to strasznie mi się nie podoba wykonanie (niespasowane plastikowe elementy obudowy, wystające krawędzie) - ale może srodek ma wartościowy?.
Proszę o pomoc . Pozdrawiam !
 
Ostatnia edycja:

dembol

New member
a co te przegrywane to jakies gorsze? a widziales kiedys film w mkv dobrze zripowany z blu-raya albo hd-dvd?
mysle ze nie
 

maximus29

New member
a co te przegrywane to jakies gorsze? a widziales kiedys film w mkv dobrze zripowany z blu-raya albo hd-dvd?
mysle ze nie

Być może są równie dobre jakościowo jak oryginały -nie wiem nie ogladałem nigdy tych formatów. Uważam tylko że "originały" mają najlepszą jakość - i chciałbym to uzyskać na sprzęcie którego szukam - dlatego proszę o pomoc przy wyborze odtwarzacza a nie rodzaju wersji filmu.
Szczególnie proszę o uwagi użytkowników w/w modeli odtwarzaczy BD
 

vandel

New member
z modeli i z warunków philips 7500, dobre wykonie dobry dźwięk wielokanałowy na burnbrawnach. szybki ładne wykonanie w tej klasie cenowej.
 

fkaczmarek

New member
Na pewno lepszy niż Samsung 2500 będzie model
Samsunga 3600. Posiada wyjście analog 7.1, Wifi w komplecie, YouTube z internetu itp. Oferty są w okolicach 900 zł., a bedzie teraz jeszcze taniej.
Ja polecam, sam używam od 8 miesiecy.
 

Al3x

New member
Ja polecam Philipsa 7500, szybkość działania, wykonanie i co najważniejsze analog 7.1 dające odczuć potencjał nowych formatów tzn jest lepiej niż po optyku. Zapłaciłem za niego 815 zł.
 

janusz

New member
Bez reklam
7.1 w odtwarzaczu za 1000 zł może zagrać gorzej niż po optyku. Przed zakupem koniecznie sprawdź osobiście jak to gra.
 

Al3x

New member
U mnie z ampli nada T762 wspieranym wzmakiem 372 jako końcówka, podłączonymi do 5.0 Avance serii 600 jest lepiej po analogu.
 
Do góry