blu-ray panasonic pytanie do vandel

vandel

New member
jesli chcesz uzyskac chociaz namiastke dzwieku hd to musisz kupic panasa bd 80 bo ma wyscie wielkonalowe 5.1 i nim przeslesz dzwiek hd rozkodowany do ampli, innym dobrym pleyerem bedzie lg bd 370.
 

janusz

New member
Bez reklam
Jeżeli już to LG BD 390, bo 370 nie ma wyjść analogowych i dźwięku HD lipa. Nwiasem mówiąc dźwięk HD po analogu przy takim sprzęcie to i tak tylko namiastka tego co można uzyskać przy amplitunerze posiadającym dekodery.
 

vandel

New member
dzięki za poprawkę :) napisałem namiastkę :) jest jeszcze sony 550. i juz o wiele drozsze pioneer 51fd ale nie ma sensu do tego sprzetu pozdrawiam
 

LEVISS

Member
Blu-ray Panasonic Dmp Bd 80 Do ampli str-k840p pytanie do vandel

dzieki koledzy za pomoc.jeszcze tylko zwracam sie z zapytaniem zdecydowalem sie kupic panas bd80 prosze mi podpowiedzcie jak go i jakim kablem polaczyc do tegop ampli co pisalem wyzej zeby byl jakis efekt.jeszcze raz dziekuje za pomocne odpowiedzi. i pozdrawiam
 

janusz

New member
Bez reklam
Stop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musisz sprawdzić tył amplitunera, przed chwilą znalazłem zdjęcie modelu 740, nie ma wejść anlogowych 5.1, więc dźwięku HD i tak nie będzie. Sprawdź model 840 jeżeli ma to BD80 połczysz 6*RCA. Jeżeli jednak nie ma to lepiej kup BD60 i amplituner z HDMI.
Przy braku analogowych 5.1 i HDMI pozostaje tylko coaxial i optical, uzyskasz wtedy 5.1 starszych formatów DTS i DD, to te dwa gniazda po lewej stronie zdjęcia w ramce "DIGITAL":
http://www.allegro.pl/item849263417_amplituner_sony_str_k740p_5_1_rds_wej_opty_coax.html

img5872.jpg
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Nie polecam tego modelu, fakt cena niezła, ale 100-200 zł więcej i można mieć LG 370 i Samsunga 1600, a to modele z lepszymi procesorami, radzącymi sobie z różnymi formatami HD jak mkv, z którymi nawet słabsze komputery potrafią mieć problemy.
 
Do góry