Blu-ray czy zwykłe dvd do sharpa 42dh77e

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie zgodzę się z tym "frajerem". .......
Sprzętu przecież nie kupuje się na dłuuugo.

No nie wiem.........
Wydałem ładnych kilka tysięcy złotych na sprzęt, który mi odpowiada i mam nadzieję, że będzie mi właśnie długo służył!!!
Sęk w tym, że zakupy muszą być przemyślane i odpowiednie do oczekiwań. ( no i możliwości finansowych).
 

janusz

New member
Bez reklam
Troszkę tak, troszkę nie. Do każdego sprzętu należy podcj=hodzić indywidualnie. Kto 3-4 lata temu kipił dobry LCD za 6=7 tys. zł ma teraz... włąsciwie nic nie ma bo na tym sie nic nie da oglądać, za 1200 zł kupi sie teraz lepszy. Więc nie warto było kupować na lata. Zupełnie inaczej jest ze wzmacniaczem stereo, dwa lata temu kupiony za 2000 zł teraz kosztuje podobnie.
Nie da się uogólniać, nowe technologie szybko tracą na wartości, tam gdzie trzeba więcej mechaniki itp. już nie.
 

krisder

New member
Bez reklam
A może coś takiego jak w moim przypadku?
Posiadam od paru lat odtwarzacz dvd i niedawno nabyłem za 299pln odtwarzacz bd. Kolekcję płyt dvd odtwarzam na dvd a nowe wydania kupuję już tylko w formacie bd. Odtwarzacz prosty nie przepuszcza żadnych wynalazków ściąganych z neta ale dla mnie to nie problem gdyż takowych nigdy nie używałem. Różnica w jakości obrazu na korzyść bd jest bezdyskusyjna.
 

adam6150

New member
A ja znalazłem w necie "wynalazek" pt. 'Ja robot 'x264. mkv, wypliłem na płytke 4,7 GB (0.69pln -Verbatim, promo) i...kapcie mi spadly z wrazenia.
 

janusz

New member
Bez reklam
Popierem, choć warto przyznać, że w porównaniu z DVD jest dużo lepiej, a obraz na TV około 40 cali z 3 metrów jest już bliski BR.
 

adam6150

New member
To tak jak z tym piwem. Nie ma mowy tu o pianie...ale za to jakie TANIE!!!.Wierze, że oryginał zdejmuje skarpetki, ale pozostane przy swoim. pozdro
 
Do góry