Blu-ray czy poprawi jakośc obrazu

cinek83

New member
Witam. Mam pytanie: Posiadam TV Samsung LN40B500P3F 40" 1080p LCD HDTV -i odtwarzacz DVD Philips DVP5990 i mam problem jak oglądam filmy avi (700 mb) to obraz na TV mam nie taki sam jak podczas oglądania na laptopie (na tv rozmazany) a na laptopie jest bardzo dobry czy zakup odtwarzacza Blu-Ray pomoze cos (czy poprawi jakośc oglądani plików avi 700mb czy obraz dalej będzie taki sam) mam zamiar kupic ten Odtwarzacz - Samsung - Blu-Ray Disc Player with 1080p Output Model: BD-P1600
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
odtwarzacz BD w niczym ci tu nie pomoze, a obraz na laptopie bylby taki sam (czy tez bardzo podobny) gdyby twoj laptop mial rowniez przekatna 40 cali;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wg mnie - nie pomoże .
DVD które najlepiej skaluje to Toshiba 500 . Ta powinna pomóc.
Pomoże też HD dvd Toshiby - bo miało znakomite skalery.
Poszukaj będziesz zadowolony .
 

adam6150

New member
Kup BD Playera Samsung 3600 lub 4600 ( będzie komplet). Zamiast Divix , puszczaj oryginalne płyty Blu-ray 1080p, a problem powinien ustapić sam.
 

janusz

New member
Bez reklam
Niestety nic z proponowanych rzeczy nie pomoże w sposób zadowalający (poza propozycją oglądania płyt BR), zamiast DivX 700 mb ściągaj DivX HD (lub XvidHD, mkv) o wilekości 4-9 GB i rozdzielczości 720p lub 1080p, a jest tego w internecie coraz więcej. Najlepiej oglądć je z laptopa podłączonego do TV, laptop po ściągnięciu odpowidnich kodeków odtworzy każdy format.
Na marginesie, kilkanaście lat temu miałem TV 20" obraz z kablówki super, po zamianie na 29" przeżyłem wielkie rozczarowanie. Im większy odbiornik tym bardziej widać niedoskonałości obrazu.
 
Do góry